Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a koedukált...

Mi a véleményetek a koedukált nyilvános WC-kről? Használtok ilyet, ha ilyen WC-t találtok?

Figyelt kérdés
Tehát ahol egy mosdóban több WC blokk van, mint egy rendes nyilvános WC-ben, de mindkét nem tagjai használhatják.

2015. okt. 3. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hasznalok. Epp elegge kiborit a noi is, nem kell, hogy ketszer annyi em er jarjon oda
2015. okt. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, de én nagyon finnyás vagyok a nyilvános vécékre amúgy is. Képes voltam egy 9 órás úton tankoláskor kihagyni a benzinkút összeokádott klotyóját és tartogatni a dolgot érkezésig. Az meg kizárt, hogy bemenjek olyan helységbe, ahol férfiak is bejárhatnak, nem azért, mert ők büdösebbet ürítenének, de na... belém szorult némi (felesleges?) szeméremérzet.
2015. okt. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 beata456 válasza:
A lényeg, hogy ne érjünk semmihez. Nagy dolgomat ott nem végezném el, de néha a szükség nagy úr. Egy jó alapos kézfertőtlenítés utána természetesen kötelező, úgy talán rendben lesz minden.
2015. okt. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Érdekes amúgy, én szinte mindennap végzem a dolgomat vonaton, vasútállomáson, plázában vagy egyetemen, de még soha nem kaptam el fertőzést. Ehhez képest zacskós levestől már kaptam olyan gyomorrontást, hogy két napig feküdtem.


Mindenesetre én nem támogatom a koedukált klozetok ötletét. Valahogy ez számomra egy olyan dolog, amire nem vagyok kíváncsi az ellenkező nemmel kapcsolatban... mondjuk a sajátoméval sem. :D

2015. okt. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én alapból irtózom a nyilvános wc-k használatától, de sajnos van az a helyzet, ahol nem lehet elkerülni. Szerencsére már létezik egy olyan eszköz nőknek, amivel megoldható a fertőzések elkerülése. Én kb. fél éve használom és baromira megkönnyíti a dolgomat. A neve :Intim Kála . Egyébként még labor vizsgálatnál is szoktam használni, hiszen a kémcsőbe pisilni elég nehéz nőként...
2015. okt. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!