Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kéne tennem?

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Kezdek kicsit félni. A nevelőapum megváltozott. Nem egyszer jért már meg,hogy fürödjünk együtt. Elég sokszor álmodott rólam,és azt mondta jó dolgokat. Plusz van,hogy néha,mikor kint nézzük ketten a tv-t elkezd magának örömöt okozni. Nem szóltam még anyunak,mert félek attól,hogy elküldi,és anyu újra magányos és szomorú lesz. Plusz félek,hogy nem hisz nekem. De akkor mit tegyek? 2 éve van már ez,és egyre jobban félek...vagy...alaptalan lenne a félelmem?
2015. okt. 5. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Beszélj erről anyukádnak, ha nem hisz neked akkor valaki másnak a családban,mert ez a viselkedés nem normális amit a nevelőapád csinál. Ha nincs más megoldás akkor marad a rendőrség.
2015. okt. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább legyen anyukád magányos mint,hogy téged ez az ember szexuálisan zaklasson .
2015. okt. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne maradj vele egyedül lehet, hogy ártalmatlan de fő az óvatosság .Vannak ilyen szervezetek ahova ilyen esetben lehet fordulni, utána kellene nézni a neten.
2015. okt. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves, hogy az anyukád is figyelembe veszed, de itt sajnos más is forog kockán. Ha egyszer tényleg elfajulna a helyzet és mondjuk ne adj Isten megerőszakolna, akkor az neked komoly lelki sérelmet okozna, meg hát ugye, büntetendő is lenne. Azt tudom tanácsolni, amit az első válaszoló; beszélj erről valamelyik rokonoddal, akár az anyukáddal. Szerintem ő se szeretné, ha a férje kikezdene a saját lányával. Jobb lenne neki nélküle; amit a nevelőapud csinál, az nem normális. De azért megkérdezhetem, hogy mennyi idős vagy?
2015. okt. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: 14 éves lassan 15
2015. okt. 5. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!