Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért olyan csinosak a kinai...

Miért olyan csinosak a kinai lányok?

Figyelt kérdés

2015. okt. 5. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Mert te csak az egymilliárdból kiválogatott 10/10-es reklámcsajokat látod. Az átlag kínai nő bűnronda. Mint egy hányás. Mint a szarom szürkülteben.
2015. okt. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyrészt náluk még jobban él a nő legyen vékony sztereotípia, másrészt az elsőnek van igaza, az átlag kínai szerintem sem túl szép.
2015. okt. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Mert sok pasiban, mint pl.benned is ott a rejtett pedofíliára való hajlam, és a kínai lányok hasonlítanak legjobban a gyereklányokra.
2015. okt. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem csinosak, majdnem mind duci.
2015. okt. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nemar, az arcuk talán szép, de mindnek olyan béna az alakja, elől lapos, hátul lapos, a lábuk meg olyan mint két cölöp, semmi formája. Ahogy öltöznek, az meg borzalom, mindent mindennel felvesznek ami sehogy nem passzol össze, és még véletlenül sem áll jól rajtuk, csinosnak semmiképp sem mondható, kész divatkatasztrofa. Mennyivel szebb egy homokóra alkatú lány, akinek van egy kis melle és feneke is.
2015. okt. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Elég jól tudják használni a photoshoppot
2015. okt. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hétvégén találkoztam pár kínai cserediákkal, hát nem voltak túl szépek. Ragyásak voltak, összevissza fogakkal
2015. okt. 6. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én csak az alakjukat irigylem. Legalábbis én eddig csak szép alakú kínai lányokat láttam, bár lehet, hogy csak rájuk figyeltem fel. :D
2015. okt. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Mert egy rasszista fetishizáló barom vagy, aki benyalja a kínai nőkről kialakult ostoba sztereotípiát.
2015. okt. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az tény, hogy sok a ronda köztük, de aki szép az meg látványosan szebb ( számomra ) pl egy magyar nőnél. mivel én félvér vagyok, sajnos nekem a magyar nők néznek ki ugyanúgy. de lehet ez már inkább a jelen lévő divat miatt is. hozzáteszem nem a cölöp lábú deszka fa vagyok. a szemem az amit leginkább dicsérnek és szerintem ettől olyan vonzóak.
2016. márc. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!