Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/nők, titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, titeket mennyire zavar az, ha egy pasi csak úgy odamegy hozzátok az utcán és megjegyzi, hogy igen csinosak vagytok és szívesen megismerne? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Azt gondolom, hogy a mai rohanó világban ezt inkább elkerülik, vagy azt hiszik, hogy zsebes vagy sorozatgyilkos vagyok. :D 18/F
2015. jún. 23. 20:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%
Perverz mar nem dollokbe ilyeneknek
2015. jún. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
És tudsz is erre rendes, kifejtett választ is adni, miért?
2015. jún. 23. 20:41
 3/15 anonim ***** válasza:
40%
Én nem szeretem...Amikor az utcán vagyok az csakis azért van, mert rohanok valamerre (fölöslegesen nem megyek az utcára, ha rontom a levegőt, akkor azt otthon, munkahelyen, stb. teszem). Tehát amikor rohanok valahova, vagy zenét hallgatok, és akkor azért utálom, ha megzavarnak, vagy pedig otthon hagytam a fülesem és ezért nem hallgatok zenét, de bambulok, gondolkozok, stb., akkor ezért utálom, ha megzavarnak. Tudom, antiszociális vagyok, de akkor sem szeretem...Azt is utálom már, ha valaki rámnéz, pedig nem nagyon lehet ellene mit tenni:D
2015. jún. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos a mai világban már tényleg egyből rosszra gondol az ember lánya :/ Pedig jó lenne olyan világban élni, ahol ezt kedves gesztusnak látnánk, nem potenciális veszély forrásnak...
2015. jún. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Jajj mar! El kell jarni mma-ra es teljes nyugalommal fogadhatjak az ismerkedest! En teljesen normalisnak tartom, hogy az utcan odamesz nokhoz, h tetszik es talalkozni akar. N
2015. jún. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
NINCS ilyen pasi ma már..:( Én örülnék neki, ha bárhol bármikor oda merne jönni hozzám bárki, aki guvadt szemekkel bámul..:D Ilyenben utoljára már régen volt részem..szerintem a mai pasik nem mernek kezdeményezni..:D
2015. jún. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mert ez teli van rossz emberekkel
2015. jún. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát ez attól függ, hogy hogy néz ki az illető. Ha helyes, nyilván nagyon örülnék neki. Nem is kell, hogy kifejezetten Adonisz-típusú legyen, legyen szép mosolya, vagy szeme, vagy akármije, ami különlegessé teszi.
2015. jún. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

6-os, ezt jó volt olvasni, bárcsak minden nő így gondolkozna! Sajnos nekem sincsen bátorságom odamenni, ugye, nem lehet tudni egy idegenről, hogy hogyan fog reagálni. Az lenne a jó, hogyha látnánk a másik ember gondolatait, és így fel tudnánk mérni rögtön, hogy érdemes-e valakihez odamenni, vagy nem.

Egyébként ami a nők félelmét illeti, azt meg én nem igazán értem, hogy mondjuk fényes nappal egy forgalmas helyen miért félnek sokan.

2015. jún. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Úgy látom, elég megosztóak a vélemények. Köszönöm az eddig válaszolóknak.
2015. jún. 23. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!