Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon a lányok között is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon a lányok között is vannak akik kevésbé szerencsések az ismerkedésben mint mi fiúk, vagy épp nem tudnak kapcsolatot kialakítani, annak ellenére hogy bár szépek, csinosak?

Figyelt kérdés
Vagy ez tipikus fiú betegség, hogy nem tudunk ismerkedni?
2014. aug. 22. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
2014. aug. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most azt mondod te szép vagy?
2014. aug. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Srác vagyok
2014. aug. 22. 17:31
 4/8 anonim ***** válasza:

lányoknak könnyű, mivel a fiú udvarol, a fiú kezdeményez, a fiúnak kell mindig írni stb... :D szóval ő úgyvan vele hogy eldöntheti hogy bejön e neki a srác v sem :)

ugyanakkor általában a csinos vagy szép lányok felkapottak, ha nincsenek kapcsolatban általában azért van mert nincs olyan pasi ismerősük aki bejönne vagy nem is akarnak kapcsolatot.

ismerkedéssel általában azoknak a lányoknak van problémája akik kevésbé szépek.

az inkább fiú betegség hogy helyes vagy kedves vagy megértő vagy és a kutyának se kellesz :) persze vannak kivételek :)

2014. aug. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez elég relatív,de azért azt lehet mondani hogy nem vagyok egy ronda lány,de aki eddig kezdeményezett nálam,az egy sültp*raszt volt,rájuk meg amúgysem nézek "úgy".

A többiek meg semmibe veszik az érzéseimet,egyoldalú szerelem vagy az illetőnek már van valakije.

2014. aug. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a lányoknak is gondot okoz az ismerkedés, pl. nem szeretek discoba, kocsmába járni, igy végülis sehol nem tudok ismerkedni. 21L
2014. aug. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A lányoknál is ez van. Bár gondolom az olyanoknál, mint én is vagyok.

Mivel munkán és boltom kívül nem járok semerre. Ez pedig a nevelésem miatt van. Ezért vagyok hónapok óta szingli, de nem bánom.. kivárom azt aki megérdemel.

2014. aug. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez tipikus fiú betegség!

A lányoknak egyszerűbb, mert ők döntenek a fiúk "sorsáról". A fiú nyomul, míg a lány eldönti,hogy kell-e

2014. aug. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!