Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha undorítóan...

Mit tegyek, ha undorítóan irigy vagyok?

Figyelt kérdés

Sajnos minden szebb és gazdagabb lányra, holott tudom, hogy nekik is megvannak a saját problémáik.

Sajnos szegényen nőttem fel, és most sem vagyok eleresztve anyagilag, pedig dolgozom. És annyira rosszul érint, mikor látom, hogy más keresztbe szalmát nem tesz, és luxusban él.

Vagy hogy nekem meg kell csinálnom a hajam, ki kell magam sminkelni, hogy emberek közé mehessek, más meg ébredés után szebb, mint én két óra készülődés után.

Van pár lány ismerősöm, akik tök kedvesek meg minden, de én már beszélni sem vagyok velük hajlandó, mert irigykedem, hogy ők mindent jobban csinálnak nálam :(


2015. okt. 6. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát neked valami baj van a fejedben.

Mit kell mindig másokkal foglalkoznod és másokhoz mérni magad???


Amúgy meg szerinted az jó dolog, ha valaki szalmát sem tesz keresztbe, csak döglik rakásra? A munka nemesít tudod... :)

2015. okt. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit fejleszd magad úgy, hogy a smink nélküli természetes külsőddel legyél elégedettebb.

Mozogj sokat, mellette figyelj a helyes táplálkozásra, és pihenésre is bőven szánj időt, ettől formás lesz a tested és tiszta a bőröd. Mellette még arra figyelj, hogy a fogaid is rendben legyenek.

Ezek után könnyen jól tudod majd magad érezni a bőrödben.

2015. okt. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Pasizz be lehetőleg jó gazdaggal és kész :D
2015. okt. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Keress valami hobbit vagy célt magadnak és koncentrálj arra, olvass róla. Lehet ez akármilyen kicsi dolog, több is egyszerre.

Nekem is volt egy időszakom mikor mindenkihez hasonlítgattam magam meg nézegettem a szebb, népszerűbb lányok profilját, de ez nagyon rosszul esett és semmi értelme nem volt. Utánozni sem akartam volna őket. Egyszerűen teljesen más volt a helyzetünk, úgyhogy még nekifutásból sem lehettem volna olyan helyzetben, mint ők.

Aztán direkt elkezdtem elfoglalni magam, minnél elfoglaltabbnak maradni. Kerültem a Facebook-ot, mások bámulását és az elégedetlenkedést, inkább olyan gondolatokkal helyettesítettem a negatívakat amik boldogabbá tettek. Vezetek mindig egy füzetet arról, hogy mit csinálok aznap/a héten mindenféléről. Beleírom hogy mit takarítok aznap, milyen filmet nézek majd meg, milyen kérdést mikor írok ki ide, stb. egy kis listába, és elégedett vagyok mikor a nap/hét végen mindegyik, vagy a többsége ki van pipálva.

2015. okt. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!