Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sóher vagyok vagy ha irgalmatl...

Sóher vagyok vagy ha irgalmatlanul drágának tartom a wellness hétvégéket? Emiatt sosem megyek.

Figyelt kérdés
100 000 forint egy hétvége, ebből már veszek egy új kerékpárt...
2015. okt. 7. 10:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Két főre 46 ezer Sárospatakon.

Két főre Sóstón 60 ezer.


Amúgy nem vagy sóher, de egyszer ki kell próbálnod! :)

2015. okt. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ez nem sóherség, hanem normalitás. Valószínűleg épp ezért van megtakarított pénzed, mert nem hülyeségekre költöd.

Én személy szerint azt tartom baromságnak, hogy emberek 20-40 ezer / éjszakáért elmennek valahova, csak mert "weeeellneeesss". Aztán utána az ilyen emberek sírnak, hogy nincs pénzük, és neked milyen jól megy hogy van 100 ezres bringád. Az hogy ő ezt két nap alatt otthagyja valahol az nem számít. A másik eset aki megy, akinek annyi pénze van, hogy nem számít hogy kihajigál százezreket. Hát, jó(?) neki.

2015. okt. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
36%
Az a hülye aki ilyenekért pénzt ad...
2015. okt. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Egyedül tényleg nincs értelme wellness hétvégére menned, mert ez csak párosan jó program.
2015. okt. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Hát azért tájékozódj előbb. Jóval olcsóbban is lehet találni, ismerőseim szinte mindig valami kuponos ajánlattal mennek, de anélkül is ki lehet hozni kevesebből.

De nem kényszer persze. Mindenki arra költ, amire akar és tud :D Én tuti, hogy sóher vagyok, mert sokkal olcsóbban sem megyek ilyen helyekre. A legnagyobb luxus az életemben a közeli fürdőben lévő szauna. Szökőévente.

2015. okt. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ilyen drága. Sok helyen voltunk már és ennyibe sose került. Ráadásul nagyon sok akció van folyamatosan, egész évben.
2015. okt. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
kuponnal egy normális szállodában is alsó hangon 50 000 de még az is nagyon sok
2015. okt. 7. 10:42
 8/15 anonim ***** válasza:

Azt a szállodát valamiből fel kellett építeni, nem nyereségből. ráadásul nem olcsó az alapanyag, tartós dolgok kellenek, nem lehet e legolcsóbb járólap, csak hogy legyen ott valami. És ez még csak maga az építés összege... Az később térül meg, nagyon lassan, még ekkora összeggel is.

Ármarketing is játszik, hogy jobban értékeld, érezd, hogy ez egy magas színvonalú valami.

2015. okt. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
És valakinek meg ez a hobbija, így kapcsolódik ki, és megteheti, te meg csak 6 évente vehetsz egy új biciklit. Én meg megint másra költök.
2015. okt. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%
Tipikus magyar mentalitás, hogy szóljuk le azt, aki megteheti azt amit mi nem...:D
2015. okt. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!