Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sóher vagyok vagy ha irgalmatl...

Sóher vagyok vagy ha irgalmatlanul drágának tartom a wellness hétvégéket? Emiatt sosem megyek.

Figyelt kérdés
100 000 forint egy hétvége, ebből már veszek egy új kerékpárt...
2015. okt. 7. 10:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

És? Én meg kerékpárra nem költenék ennyit :)

Nem vagyunk egyformák, mindenki arra költi a pénzét, amire akarja.

Nagyon undorító, amikor valaki másnak a pénzét akarja beosztani.

2015. okt. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
11:34...ez az, ez az igazi sóherség, mikor már a másiktól is sajnálod a saját pénzét. Na meg az, hogy mindig erényként állítják be hogy "ha lenne pénzem se költenék erre"...
2015. okt. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mindenki arra költ, amire akar, igénye, lehetősége van. Én voltam ilyen hétvégén, megjegyzem olcsóbban is el lehet menni. Nekem az az élmény, amiben részem volt, a párommal együtt, megérte.Van kerékpárom, amit 10 ezerért vettem használtan. Tökéletesen megfelel, jól megy. Szerintem nem vagy sóher, csak neked az nem ér annyit, hogy megfizesd. Ennyi.
2015. okt. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Felmerült hogy azért "irigykedem" mert nekem nincs ilyenre pénzem, de van, röhögve el tudnék menni egy ilyen hétvégére minden hónapban.
2015. okt. 7. 13:50
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem vagy sóher. Vagy ha igen, akkor én is, mert észerintem is nagyon drágák. Magamtól nem is mennék soha. Viszont volt már olyan, hogy a feleségem menni akart, ezért wellnesshétvégéztünk. Nagyon örült neki, még jóval később is örömmel emlegeti. Én meg örülök, hogy ő örült. Ezért már megérte azt a pár tízezer forintot. :)

Más meg bringára nem adna ki százezret, úgyhogy kicsit fölöslegesenk érzem ezen sokat elmélkedni.

2015. okt. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!