Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valóban mártír jellemem van?

Valóban mártír jellemem van?

Figyelt kérdés

Ma is rám szólt pár vendég, miért én mosom az ablakot, ha eladói munkakörben dolgozom. Amikor megmondtam, mert ha én nem, akkor más se mossa, egyébként is szeretek takarítani. Ha a fönöknömnek, aki a tulajdonos, ès megtehetnè, hogy pusztán a nyereségböl megél, amit a bolt hoz, nem szakad le a keze, ugyanúgy megcsinàlja, akkor èn mi jogon ne tegyem?

Meg mindig keresek valakit a környezetemben, aki szebb, jobb, gazdagabb nálam, vagy csak én állítom be annak, aztàn öt istenítem magamban.


Ez valóban elítélendö?


Mit gpndoltok az iyen emberekröl?


2015. okt. 7. 17:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Akkor lennél mártír, ha mindent megcsinálsz, tök egyedül. Bárki ajánlja fel a segítséget, elutasítod, aztán meg panaszkodsz, hogy jaj, milyen sokat dolgoztál, semmihez sincs erőd már, stb. Pedig többen is mondták, hogy beszállnak a melóba.
2015. okt. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!