Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az miért van ezen az oldalon,...

Az miért van ezen az oldalon, hogy itt mindenki 4 nyelven ebszél,6 diplomája van, és 200 ezer ft alatt senki sem dolgozik?

Figyelt kérdés

A családi kapcsolatok, felnőtt kapcsolatok, emberek de még sok más kategóriában is feltűnnek ezek a válaszírók.

Már megfigyeltem, hogy a kérdező ellen írnak leginkább választ, főleg ha olyan a kérdés, és mindig kiemelik hogy a kérdező így meg úgy rossz, ők meg milyen szuperemberek, és mindenkinek ilyennek kellene lenni.

A kedvemcen az utazás kategória, ott még nagyobb trollok vannak.

Van aki minden hónapban többször is elutazik tengerpartra meg mindenféle helyekre, vagy többször jár az usa-ban egy évben, mint én a garázsban.

Ezek az emberek ebben lelik örömüket, hogy itt írkálnak ilyen dolgokat?

nem tudnak az életben kiteljesedni, valami rossz életük van, és itt kompenzálnak?



2015. okt. 7. 19:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Van igazság az eddigi válaszokban.

Az, hogy 4 nyelven beszélsz, X diplomád van és jól keresel még nem jelent boldogságot.

Meg az emberek szeretnek túlozni, kedvencem, amikor valaki közli, hogy ő kétdiplomás, de kiderül, hogy van egy BSc-MSc kombója valami büfé-ruhatár képzésen. A nyelvtudás is érdekes kérdés, hiszen mi számít nyelvtudásnak? Van róla papírod, vagy tudsz valamit hadoválni? Meg itthon a nyelvvizsga értéke is kérdéses. Húgomnak például van egy középfokúja, de még életemben nem hallottam egy két mondatnál többet angolul beszélni, pedig bőven lett volna lehetősége.

Fizetés meg tényleg olyan, hogy szeret az ember felvágni vele, de például itt vagyok életem első fizetésével, és azt sem tudom, mire költsem, mert egyedül társ nélkül, csak üres cél nélküli pénz. Csak papír. Ami meg az utazást illeti a mai világban ha az ember ügyes és bevállalós baromi olcsón lehet utazni.

2015. okt. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

ÁÁÁ nagyon le vagyok maradva :S

2 nyelven beszélek (magyar anyanyelv + angol), nincs diplomám, 3 szakmám van (1 OKJ + 2 felnőtt képzés) + munkahelyi tovább képzések, szerencsére a 200k meg van...


Itt mindenki azt mond amit akar :) sokan hazudnak, sokan meg pont az anonimitást kihasználva elmondják amit nem tudnak máshol...

Én pl lelki dolgokat írtam ki magamból régen, jól esett könnyebb lettem...

Leírva, hogy milyen végzettségem van, mit dolgozok, mennyit keresek nem sokat számít nekem, mert csak adat számomra...azt aki elhiszi az elhiszi aki nem az nem :) akinek segítek bármilyen válaszommal azok miatt vagyok itt és nem azokért akik csak lepontoznak mindenkit, vagy épp pont leszarják ki mit ír nekik :)


Ha valaki mondjuk nem hiszi el, hogy ennyit keresek annak nem küldök bankszámla kivonatot, nem kötelező elhinni :)

Programozóként elég sok lehetőségem volt/van, dolgoztam minimálbérért is, most jobban keresek, sok szakmában vannak lehetőségek, de nem feltétlen igaz, hogy mindenki 200+-t keres...


Ja meg sok a troll is azt ne felejtsük el :)


22F

2015. okt. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!