Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha túl sokat...

Mit tegyek, ha túl sokat foglalkozom magammal?

Figyelt kérdés

Nem vagyok valami feltűnően szép lány, és ez zavar. Heti legalább két alkalommal megyek vásárolni, ruhát, fehérneműt, sminktermékeket, hátha. De sajnos a környezetemnek ez már az agyára megy.

Tegnap kijelentettem a barátomnak, hogy be akarom festeni a hajam világosszőkére (az eredeti hajszínem szőkésbarna némi rézvörös beütéssel), de mindenáron le akar beszélni, mert szerinte szebb a természetes.

Már egy vagyont költöttem minden féle holmira, mert azt hittem, az segít, de nem.


Mit tehetnék?


2015. okt. 8. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Engem a barátod helyében nem az zavarna, hogy vásárolsz minden hülyeséget, hanem, hogy így állsz hozzá önmagadhoz...hogy ennyi önbizalmad van!


Te mondtad, hogy sokat költöttél és nem segített...

Am meg a természetes arc/haj a legszebb szerintem is...

sminkes csajok nem jönnek be...


A mosolygós lányok a legszebbek...vakolhatsz te akármit az arcodra, át is műttetheted attól még nem leszel szép, ha nem mosolyogsz...ahhoz viszont le kell fogadod magad olyannak amilyen vagy és elhinned, hogy szép vagy és ezt sugározni kifelé is!


22F

2015. okt. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az neked nem elég, hogy van barátod, és tetszel a barátodnak?

Láthatóan nem. Te valami ideának akarsz megfelelni.

De ez nem fog menni. Hagyd abba az illúziókergetést, eddig sem segített, ezután sem fog. Örülj, hogy van társad, és érezzétek együtt jól magatokat, és ne a természetes éned smink általi meghamisításában, meg a csipkebugyikban éld ki magad.

2015. okt. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ne is legyen eleg, hogy csak a parodnak felelsz meg (abbol lesz a 'szules es/vagy hazassag utan elhagyom magam mert mar van csaladom' fajta ember) de magaddal szemben sem kellene elerhetetlen magas elvarasokkal rendelkezned mert igy sosem leszel magabiztos, sosem lesz olyan, hogy elegedett leszel. Az ember nem hibatlan nincs tokeletes no csak a cimlapokon.
2015. okt. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Neked csak egy bajod van: ÖNBIZALOM HIÁNYOS VAGY!!!


Ezt az önbizalomhiányt pedig nem külsőleg kéne javítanod, hanem belsőleg! El kéne fogadnod önmagadat, szeresd magad!

Olvass sok önismereti, önfejlesztő, pszichológiai könyveket.


Mellékesen, ha a külsőddel nem vagy megelégedve, akkor szerintem először kezd az alakoddal, tehát kezdj el mozogni! Utána jöhet a többi felszínes vacak, amitől azt fogod hinni, hogy több önbizalmad lesz. De ez nem igaz.

Ha belsőleg nem vagy megelégedve magaddal, akkor csinálhatsz bármit a külsőddel, nem fogod magad jól érezni, mert belül akkor is üresnek fogod érezni magad.

2015. okt. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!