Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, ha nem merek...

Mit csináljak, ha nem merek mások előtt megszólalni?

Figyelt kérdés

Az iskolában, ha felszólit valamelyik tanár órán, teljesen lefagyok és nem tudok válaszolni. Vagy csak az orrom alatt, de olyan halkan, hogy még a padtársam se hallja, amit mondok és olyankor a tanárok mindig vagy 8-szor visszakérdeznek, hogy mit mondtam...Pár tanár mondta is, hogy ne legyek ennyire szégyenlős, de akárhányszor elhatározom, hogy hangosabban fogok beszélni, meg hogy nem fogok lefagyni, ha felszólitanak, végül ugyanaz lesz a vége...És ez megint csak rátesz egy lapáttal, hogy van pár bunkó az osztályban, akik még ki is röhögnek mellé és sokszor már rendesen sirhatnékom van ilyenkor és mindig próbálok minél inkább elbújni a padban, azért imádkozva, hogy csak ne kelljen megszólalnom mindenki előtt...

Meg kellene változnom?


2015. okt. 8. 19:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
16%
Hogy fogsz így leérettségizni pl? Keresd fel az iskolapszichológust, ha nincs nálatok, akkor pedig a háziorvost kérdezd meg, hogy hova tudnál menni ingyenes segítségért.
2015. okt. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Meg.



Kakilj le mindenkit, senki sem tökéletes, nem ad mindig tökéletes választ, ahogy te sem.


Nem csodálom, ha kiröhögnek mellé, viccesnek találják a nyöszörgést...én sírnék a helyükben, de mindenki másképp reagál.


hány éves vagy?

2015. okt. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
17 vagyok
2015. okt. 8. 19:25
 4/16 anonim ***** válasza:
87%

Random emberekkel kezdeményez beszélgetést a buszmegáloba a boltba a piacon ..

A trécselés tanulhato igy hozzâ tudod szokatni magad

2015. okt. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Egyébként felnőttekkel egy társaságban bátrabb vagyok, csak amikor velem egykorúak is vannak ott, akkor van inkább ez.
2015. okt. 8. 19:26
 6/16 anonim ***** válasza:

Miért?

akarsz tőlük valamit?? nézz rájuk úgy, mint akiket még 2 évig kell elviselned, aztán pá.ú, soha az életben és nem függ tőlük semmi, pénz nem. csak idióta oszálytársak.

Javasoltam volna én is, hogy szólj idegenekhez, de az megy, azt mondod...


Ha komoly felnőttekkel elbeszélgetsz, miért zavarnak eszetlen tinik, mondd már meg nekem?

2015. okt. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
[link] nezd meg minden nap, minden reggel.
2015. okt. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Mert a felnőttek normálisabbak, a tinik viszont mindenkit kibeszélnek.. Igy is szoktam hallani az osztályban, miket mondanak még azok is egymásra a hátuk mögött, akik amúgy puszipajtások, szerinted rám mit mondanának?
2015. okt. 8. 19:38
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani kérdező, de nagy baj van a fejedben. Attól, hogy kuka vagy, nem oldódik meg ez a probléma, amit itt a végén leírtál, sőt, konkrétan csak azt éred el, hogy emiatt beszélnek ki és röhögnek rajtad a hátad mögött.
2015. okt. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%

ahogy 19:41 írja.

Kit érdekelnek? Ha akkor hulladékok, hogy puszipajtásokat kibeszélik, akkor mit foglakozol vele?

Meg kit érdekel, ki mit mond? ÚGyse tudnak rólad durvát.

Akkor ijedj meg ha valami beteg pletyka terjeng rólad, ami tönkreteszi karriered, életedet, ne ettől...totál eltúlzod

2015. okt. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!