Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, volt rá példa hogy...

Lányok, volt rá példa hogy valakit nagyon durván megaláztatok?

Figyelt kérdés
Aki több alkalommal is megtette akkor megtanulta hogy hogyan ne legyen lelkiismeretfurdalása?
2015. okt. 8. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Aki ilyeneket csinált annak pont nincs lelkiismeret furdalása.

Amúgy meg "olyan" lányok fent sincsenek ezen az oldalon.

2015. okt. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
-)
2015. okt. 8. 20:17
 3/7 anonim válasza:
volt
2015. okt. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Most nem tudom hogy te tetted ezt vagy veled tették?

Ha veled fordult elő akkor fontos hogy elengedj. Lehet úgy kellett történnie.

Ez is szokott segíteni:

https://www.youtube.com/watch?v=4yHKi0uA_84


Utánozd :P

2015. okt. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
volt már. 17 évesen volt, hogy hitegettem egy pasit, különböző okokkal, hogy miért nem járok vele MÉG, de majd fogunk.. jól esett hogy udvarolt nekem és volt aki figyel rám. de tudtam, hogy nem akarok vele járni sose. nem részletezem, a végén nagyon szerelmes volt belém, és én semmit nem éreztem iránta.. annyira gyászoltam és megvetettem akkor az exem, hogy nem vettem észre, hogy ugyanolyan lettem mint ő.. vagy rosszabb.. csak itt nem nekem fájt... utólag nagyon megbantam, hogy kihasznàltam az érzéseit.. de már azóta szerencsére neki is van kapcsolata, és túl van rajtam.
2015. okt. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de volt egy eset még 7-8.ba, hogy egy fiú aki szerelmes volt belém állandóan próbálkozott. Egyszer tök aranoysan megkérdezte, hogy nem-e akarok átmenni hozzájuk suli után? Én meg valami iszanyat undorító modón lekoptattam. Azóta eltelt 4 év. Barátnője van, nem is akármilyen. Ki van gyúrva, jól néz ki. Nekem meg nincs senkim.
2015. okt. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az utolsónak üzenem a pokol tágas hely !
2018. jan. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!