Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, tényleg csak erre kell...

Fiúk, tényleg csak erre kell nektek lány barát?

Figyelt kérdés

Idézem egy másik, nem általam feltett kérdésből egy válaszoló szavait:

"A legtöbb csak addig van körülötted, amíg már 100% biztos nem lesz abban, hogy sohasem kaphat meg téged. A fiúk nem barátság céljával közelítenek a lányokhoz, avagy a ronda csajoknak nincsenek fiúbarátaik. Ezek a srácok nem a te gondolataidat akarják hallgatni, csak eltűrik a fecsegésedet, amíg ott lebegteted előttük a piña lehetőségét. Jó reggelt."


Nem derült ki, hogy ezt fiú írta-e, de arra gondolok (lány ritkán írja, hogy pi-na, ha a sajátjáról van szó.) De mindegy is, hogy ki a válaszoló, most én tőletek kérdezem.


2015. okt. 9. 20:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Üdv a való világban. Nincs ebben semmi meglepő, vagy ez neked új volt?
2015. okt. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Figyelj. Fiúként én azt mondom hogy van amikor ez igaz, de csak akkor ha a fiú eredetileg azt akarta és nagyon bénán közelít. Amúgy nekem is vannak lány barátaim, akikkel eszembe se volt összejönni. Egy-egy akart később valamit ezért furcsa volt. Volt olyan aki azt hitte én akarok valamit, de van olyan akivel simán barátok vagyunk. Teljesen úgy kezelem mint fiú barátaimat.
2015. okt. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen új volt. Tekintve, hogy én egy kövér lány vagyok, és van fiú barátom, akinek elég szép lányokkal volt dolga.
2015. okt. 9. 20:24
 4/15 A kérdező kommentje:
2., veled egyszerre írtunk, köszönöm a választ.
2015. okt. 9. 20:25
 5/15 anonim ***** válasza:

"avagy a ronda csajoknak nincsenek fiúbarátaik" - Baromság.

Nekem volt olyan ronda barátnőm (nem is egy), akit "bottal sem piszkáltam volna meg", mint nőt, de emberként imádtam, és a barátsága sokat jelentett.

2015. okt. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Kétféle fiúnak van lány barátja,egyik az amit idéztél: aki nem mer kezdeményezni időben, és bekerül egy barátzónába ,de ezt nem veszi észre vagy nem akarja észrevenni, titokban reménykedik hogy ha jófej lesz meghallgatja a lány panaszait dumálgat vele akkor egyszercsak az ráugrik és megerőszakolja :D


A másik az inkább intelligens fajta,nem a pötsvezérelt, ő egyszerűen érdekesnek tartja a lány személyiségét, mert eleve az "ellenség" ,a másik nem szemszögéből megismerni a világot sokkal érdekesebb és hasznos is sokszor. Mert fiú-fiú barátságban sokszor csak ugyanaz megy, überkedés,fárasztó oltogatás ,ki -kit dugott meg hétvégén, és mi volt a meccs eredménye. Na akiket ezek nem kötik le az gyakran nagyon jól elbeszélget hátsó szándék mentesen lányokkal és barátkozik velük.

2015. okt. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Jó pár ember azt hiszi, hogy minden úgy van, ahogy ő csinálja vagy a környezetében látja. Nekem is van lány barátom, olyan is, aki mások szerint nagyon szép és szerintem is. De nem mennék tovább barátságnál, mert egyszerűen olyan, mintha fiú barát lenne. A közös emlékek, élmények, hogy olyat is tudok róla, amit a pasija nem, stb.

És néha a pasiknak is van ám érzelmes beszélgetésük, amihez jó a lány barát! :D

2015. okt. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
És attól, hogy kövér vagy, még lehetsz ám szép! :D
2015. okt. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és a kedves szavakat is. Én is azt gondoltam, hogy sok ember azt hiszi, minden úgy van, ahogy ő csinálja.
2015. okt. 9. 20:53
 10/15 anonim ***** válasza:
Én csúnya vagyok, meg túlsúlyos is, mégis szinte csak fiú barátaim voltak. Lány barátaim utoljára általános negyedikben voltak. Minden haverom pasas volt, mert a lányokkal nem jöttem ki, ma sem jövök ki velük. Nem minden pasi azért haverkodik, mert leakarja fektetni a lányt.
2015. okt. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!