Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti nem irigylitek a gazdagokat?

Ti nem irigylitek a gazdagokat?

Figyelt kérdés

Nem élünk mélyszegénységben, de nem is megy jól, sajnos. Ma kaptam 7500Ft borravalót, gondoltam, megveszem belöle azokat a holmikat, amiket már rég kinéztem magamnak, erre le kellett adnom a közösbe kajára, ha a hó végén még enni akarunk valamit.

Szóval, kb addig örülhettem neki, még hazaértem vele, és megint jó ideig semmi vásárlás. :(

Ilyenkor úgy tudom irigyelni azt, akinek nincs ilyen gondja...


2015. okt. 9. 23:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Én csak azért irigylem a gazdagokat mert nem kell dolgozniuk, és korán felkelniük tisztelet a kivételnek, nem telik ugyanúgy minden napjuk. De ilyen vásárlási szempontból nem irigylem őket, mert nekik már semmi nem tűnik nagy számnak és ebbe azért már bele is lehet fásulni.
2015. okt. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
De. És haragszom is, főleg azért, mert az ország egyik fele nyomorog, a másik meg kb. a pénzzel fűt be otthon, annyira nem tudják hova tenni azt a sokat.
2015. okt. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
12%
Talán jó lenne, ha megoldódnának az anyagi gondjaim, de nem irigylem a mentalitásukat! Sőt!!!
2015. okt. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
de nagyon is főleg azokat akik semmit se csinálnak és dől a pénz nekik
2015. okt. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Azokat a gazdagokat, politikusokat, bankvezéreket, akik mások nyomorából gazdagodtak meg, privatizáció során és seggnyalásból lettek valakik, rengeteg embert tettek tönkre, ezrek és tízezrek fizettek a lakásukkal, egészségükkel, vagyonukkal, életükkel hogy ők jól élhessenek, azokat nem irigylem, mert csak tehetségtelen senkik.Gyűlölöm őket és legszívesebben fejbe lőném az összeset a legkisebb szívfájdalom nélkül, de tudom hogy úgyis visszakapják azt a rengeteg szenvedést amit másoknak okoztak itt is és a másvilágon is.

Azokat a gazdagokat, akiknek volt egy ötletük és volt hozzá kitartásuk, kemény munkával gazdagodtak meg, azokat sem irigylem.Őket lehetne, de nem irigyelni kell őket, hanem ellesni a példájukat és utánuk csinálni.

2015. okt. 10. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Csak azt akinek könnyen megy, nem dolgozik meg érte igazán.


Egyébként elégedett vagyok azzal amim van, igyekszem ignorálni a divatot és egyéb tárgyi dolgokat. Ha nem nézelődök meg figyelek oda kinek mije van, vagy ha mégis utána tudatosítom hogy nekem is van elég akkor nem szomorít el, hogy én nem tudnám megvenni.

2015. okt. 10. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Azokat igen akik csak úgy beleszületnek a jólétbe nem dolgoznak meg érte ,még emberileg sem..
2015. okt. 10. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Magukat az embereket nem irigylem, csak a pénzüket. Erre nem vagyok nagyon büszke, mert csak pénzről van szó, de ki nem képzelte volna el saját életét némiképp nagyobb vagyonnal. És valljuk be őszintén, az a világ sokkal kecsegtetőbb, még azoknak is, akik nem napról-napra élnek.
2015. okt. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

elárulod nekem, hogy mi volt az a borzasztóan fontos dolog, ami miatt hajlandó vagy rajta annyit bosszankodni, hogy még egy kérdést is kiírj? -vagy ami mégrosszabb, hogy sajnáltathasd magad még néhány nyomorult emberrel, aki leáll itt majd megosztani a gondjait, mint a beszűkült agyú öregasszonyok?


ha meg az a probléma, hogy nem tudod megvenni a legújabb mobiltokot, vagy a legújabb divatos pólót, javaslom tarts egy kis önismereti, hozzáállásbeli felmérést magadban, mert így te sem leszel különb, csak egy agyatlan fogyasztó droid zombi, amit a tipikus társadalom állít be követendő példának....

na, mégis mi volt az a fontos holmi, áruld el kérlek :)

2015. okt. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

mivel nem jött még válasz az előző kérdésemre, ezért megválaszolom az alap kérdést...


nem, nem irigylem a gazdagokat... én nem vagyok gazdag... még... viszont inkább teszek érte, minthogy ilyen szánalmas kérdéseket írjak ki, és hasonló elkeseredett panaszkodó emberek között sajnáltassam magam... tipikus legalja mentalitás

2015. okt. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!