Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti nem irigylitek néha a...

Ti nem irigylitek néha a ducibb embereket?

Figyelt kérdés

Én vékony vagyok. És annyi kövér nőt látok, akikre van miért irigykedni.


Pl.:

-bármennyit ehetnek bármiből (pl. folyton csak gumicukrot zabálnék és nem érdekelne semmi)

-itt a gyk-n minden duci csaj azt írja, hogy a párjuk nagyon szereti őt, rá se nézne másra.

-nagy mellük van

-nem zaklatják őket a férfiak/nem szólítgatják le őket az utcán

- nem bámulja meg őket senki, nem stírölik őket pl. a buszon, nem kell tartaniuk nemi erőszaktól

-bármit felvehetnek, mert nem számít, mi van rajtuk, végülis mindegy

- a szakmájukban sosem ítélik meg őket negatívan, mert igényesek és szépek, hanem férfiként kezelik őket

- nem várnak el tőlük semmit (pl. jujj nézd már, borostás a lába a vékony csajnak)


Persze vannak rossz dolgok is, mint a cukorbetegség, de szerintem annyi pozitívuma van. Én magam nem tudok elhízni, mert ha 2 kg-ot hízok, már elönti a fejemet a láva és visszafogyok.


Ti mit gondoltok?


28N



2014. júl. 4. 13:00
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
86%
Én azt gondolom, hogy te nem vagy normális...
2014. júl. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
87%

... Nem.

1. Honnan veszed, hogy bármit ehetnek? Képzeld el, rendesen eszem, nem ehetek sok cukrot (nem mintha annyira rajonganék érte), és nekem is vannak határok étkezésben... Ez egy hatalmas nagy hülyeség, már megbocsáss.

2. Honnan tudod, hogy a duci lányok ezt írták ki? És ez nem testsúlytól függ, hogy valakinek a párja szereti-e, és nem néz rá másra sem...

3. Nem mindenkinek van nagy melle ilyenkor. Van akinek rossz az eloszlása, és a mellére nagyon kevés háj jut... De azt nem nagyon nézi mindenki, hiszen máshol is van sok háj... Ami néha nagyon rosszul fest. De van amikor jól.

4. Ám annál több megaláztatást kaphatnak másoktól, akik annyira figyelik a súlyproblémákat...

5. A stírölés nem rossz dolog. Az azt jelenti, hogy jól nézel ki, és ez egy bók... Jó, persze van egy határ, amin túl zavaró. Ám mégiscsak jó érzés, hogy vagy olyan szép, hogy megnézzenek...

6. Bármit felvehetnek? Nem igaz! És mi az, hogy tökmindegy? Már megbocsáss, de attól még, hogy valaki kicsit ducibb, lehet szép! Lehet csinos! És nehéz a vásárlás úgy, ha nagyobb darab vagy. Többet kell próbálnod, és szépen ki kell válogatnod, hogy melyik előnyösebb. Mert nem mindegy.

7. Erre nem tudok válaszolni koromból adódóan.

8. De elvárnak...


Szerintem ez... most eléggé bántó annak aki duci. Mert úgy állítod be, mintha nem is lennének nők! Nem érdekelné őket az, hogy hogyan néznek ki. Nincsenek elvárások, se semmi... Nézz egy kicsit magadba! Ez nagyon nem szép kiírás, és eléggé... nyagogós.


14/L (aki picit ducibb...)

2014. júl. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
100%

- Miért ehetnének bármennyit? Pont hogy akik hízásra hajlamosak, nem ehetnek bármennyit, mert még annyitól is híznak, ami máson meg sem látszana.

- Az, hogy szereti-e valakit a párja nem feltétlenül ettől függ. Gondolom, aki duci lányt választ, alapból szereti ezt a testalkatot, de a fizikai vonzalmon kívül még sokkal több kell egy jó kapcsolathoz.

- Van, aki a nagy melleket szereti, de sokan pont a kicsiket.

- Kivéve, ha olyannal akadnak össze, akinek ez a testalkat tetszik, mert vannak ilyenek is jó páran.

- Nem, egyáltalán nem mindegy, hacsak nem kétszáz kilós az illető. Duciknak pláne vigyázni kell, mit vesznek fel, hogy ne is úgy nézzenek ki, mint egy sátor és ne is buggyanjanak ki a ruhából, hanem az előnyösebb vonásaikat hangsúlyozzák.

- Hogy ez mekkora baromság! Honnan vetted? Egyik duci, volt kolléganőmnek úgy udvaroltak a férfiak, hogy csak na! Virágot hoztak neki, flörtöltek vele.

- A nagyon borostás láb elég ronda bárkinél.


Szerintem sem irigyelni, sem lenézni való nincs a duci nőkön, viszont te itt jó nagy butaságokat soroltál fel.

2014. júl. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:

:) Azért írtál egy két butaságot is :)

Nos az ember függő hogy félrenéz.

Ducibb nő is lehet szép és lehet szexi és ugyanúgy sexuális erőszak áldozatává válhatnak ha rossz helyen és rossz időben vannak.Ugyanúgy bámulják őket.Meg van rengeteg frusztrált ember akit ez zavar és megvetéssel néz rájuk ,holott nem volna rá okuk.

Egy korosztályúak vagyunk.Én ugyanúgy szeretem a vékony meg a ducibb nőket is és nem vagyok vele egyedül,rengeteg barátom is szívesen jön össze velük.Van előnye is hátránya is annak ha az ember vékony vagy kövér,de én azt mondom első sorban úgy is maga az ember számít a többi másodlagos és lehet változtatni rajta!

Pl Te vékony vagy hízni akarsz akkor elmész gyúrós boltba ott tudnak olyan dolgokat adni amitől összeszeded hamar magad.

Amúgy a ducibb nők mindig boldogabbnak tűnnek,amolyan mosolygósabbak.

2014. júl. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 A kérdező kommentje:
A 2-es pontot ők maguk írják, hogy a párjuk pont azért szereti őket, mert ducik. Csomó kérdésnél van ez.
2014. júl. 4. 13:14
 6/68 anonim ***** válasza:

14/L újra.

Ahogyan már leírták ez emberfüggő. Meg azt hiszem én is említettem, hogy nem számít ez... Mert csomó vékony csaj is büszkélkedhet így...

2014. júl. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 A kérdező kommentje:

ja igen, a mosolygást is akartam írni, hogy szerintem az is nagyon irigyelendő dolog.


én azt látom azon, aki vékony, hogy "jaj, nem elég vékony a lábam, nem kéne szoknyát felvenni" és közben meg én is ilyen vagyok:)


persze lehet, hogy a ducik is frusztrálják magukat a külsejük miatt, de szerintem nekik nem kell annyi embernek megfelelni, mert eleve nem a többség ideáljai.


Szerintem kevesebb rajtuk a teher.

2014. júl. 4. 13:18
 8/68 anonim ***** válasza:
91%

"pontot ők maguk írják, hogy a párjuk pont azért szereti őket, mert ducik"

Mert vannak, akiknek a ducibb nők tetszenek. De valószínű, hogy másért is szereti valaki a párját, nemcsak azért, mert duci, vagy vékony.

2014. júl. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
92%

Miért? Aki a "többség ideálja", annak meg kell felelni mindenkinek?

Aki ilyen, az legyen kövér, vagy sovány, súlyos megfelelési kényszere van.

2014. júl. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem a többség ideálja, annak is meg kell felelni... Sőt, neki még jobban, mert nem csak másoknak, hanem elsősorban MAGÁNAK. De ez mindenkinél fenn áll...


14/L újra

2014. júl. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!