Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a káromkodás...

Hartenkiller37 kérdése:

Mi a véleményetek a káromkodásról?

Figyelt kérdés
Ha csak rossz véleményed van róla akkor lehetőleg privibe írjátok

2015. okt. 12. 10:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
32%
A káromkodás a primitív emberek szokása.
2015. okt. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
Most úgy érted, CSAK pozitív válaszokat akarsz látni a kérdésed alatt?!?!?!?
2015. okt. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
35%

Általában elég primitívnek tartom, bár építőiparban vagyok, ott szemet sem szúr :D


Leginkább az zavar, mikor magukat értelmiséginek valló fiatalok szájából hallom. Főleg lányokéból undorító. És itt most nem arról van szó hogy 1-1 elhagyja a szájukat, hanem mikor minden második szavuk a "b..zdmeg".

2015. okt. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Mértékkel, csak ha a helyzet tényleg megkívánja. Érdekes látni, ahogy a húzóemberek kihozzák a többiekből is a káromkodást, hogy bevágódjanak.
2015. okt. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Néha jól esik! Vannak bizonyos szituációk, amikor én is káromkodom, de nem kocsis módjára, hanem csak egy sima b..meg vagy ilyenek!
2015. okt. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
De mért érdekel, hogy más mit gondol a káromkodásról?
2015. okt. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem is primitív. Ha mérges az ember, máshogy is hangot lehet adni az érzéseinek. 25 éves vagyok, eddig sose káromkodtam és még élek :D
2015. okt. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%
Helyhez, környezethez és kulturáltsághoz is kötött. Például a "Hejj, a kakas csípje meg" nem ige okoz közfelháborodást. De egy "B..szd szájba az anyád" a dolgozatírás bejelentésekor az iskolában, feltehetőleg új tanárokkal való ismerkedéshez vezet.
2015. okt. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
74%
Mégis mi lenne? A ménköves búbánat baszna nyakon.
2015. okt. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
12%

Az érzelmek számítanak kizárólag.

Lehet valakinek nem tetszik ha káromkodsz, ő majd szól s te figyelsz.

De ha nem érzel negatívumot, bárkit illethetsz bármilyen szavakkal az energiáid akkor is positív irányban fognak lenni.

Úgyan így ha valakivel kedves akarsz lenni, de belül majd megőrülsz, nem számít mit mondassz neki, önmagad pusztítod és felé is hatalmas negatívot sugárzól.

2015. okt. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!