Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem érzem szegénynek...

Miért nem érzem szegénynek magam, ha az vagyok?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, megvan mindenem, nem nélkülözök. Bármikor vehetek cipöt, ruhát, ételböl nem kell a legolcsóbbat, hanem ami tetszik. Bármikor mehetek étterembe, szórakozni, Bécsbe egy hétvégére, anélkül, hogy elözöleg félre kéne tennem rá. Azt hittem, ez az átlag életszínvonal.

Viszont itt durván kiosztottak, hogy nincs átlag, csak gazdag van, meg szegény, és hogy merem magam nem szegénynek érezni, mikor ök gazdagabbak, és annak érzik magukat.


Komolyan azért kéne szenvednem, és utálni magam, hogy néhány telhetetlen ne érezze sértve magát?


Ilyenek az emberek?


2015. okt. 12. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Középosztály tagja vagy. Ennyi.
2015. okt. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az én szememben te már gazdag vagy



(nem sok mindenkinek van pénze minden hétvégén Bécsbe menni,vagy bármikor ruhát venni)

2015. okt. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, ilyen buták, de te sme vagy okosabb egy ilyen kérdés által.

Godnessss.

2015. okt. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én most örülnék ha ennyire szegény lennék, viszont 10 év múlva szomorú, ha csak ennyire gazdag :)
2015. okt. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

bakker ezt tenyleg minden nap meg kell kerdezned?


hihetetlen.


ennyire kemenyen erintett az hogy vannak akik nalad jobban elnek?

2015. okt. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!