Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Rosszul teszem, hogy szegényne...

Rosszul teszem, hogy szegénynek mutatom magam társkeresőkön, közbe meg van pénzem és úgy könnyebben feltudnék szedni nőt? Ti mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés

2 éve nincs barátnőm, talán azért, mert eléggé szegénynek mutatom magam, meg egy szépség se vagyok és bizony sok nőnek kell az egzisztencia. Mivel örökségből, munkámból van pénzem és nem tartozok a szegény emberek közé, szinte biztos, hogy ha a pénzemet mutatnám a nőknek már rég lenne barátnőm, de akkor biztos nem 100%-an engem szeretett meg az a lány.

Mit csináljak, szerintetek, inkább mutassam a pénzem és így könnyebben szerezhetek barátnőt vagy várjak még és mondjam tovább, hogy szegény vagyok és hátha létezik még olyan nő, aki 100%-an engem fog megszeretni, "szegénységemmel"


2013. máj. 21. 14:48
1 2
 1/11 Vackorka ***** válasza:
Pénzről egyáltalán nem is kell beszélni, ha arról van szó akkor már elvanbukva az egész ismerkedés.
2013. máj. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
elég lenne átlagos képet mutatnod magadról de stílussal, minthogy szegényt mutatsz...
2013. máj. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szegény vagyok, szegénynek is mutatom magam. De nem társkeresőkön, mert azokra én nem regisztrálok.
2013. máj. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Várj még.
2013. máj. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3-nál a pont
2013. máj. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Egyszer fent, egyszer lent. Megesett már, hogy munkanélküliként éltem, de olyan is volt, amikor dúskálhattam a jóban. Egyetlen dolog nem változott: soha nem kötöttem a csaj orrára, hogy mennyi pénzem van. Egyszerűen nem akarom, hogy a pénz miatt legyen velem valaki.

Hogy te mit csinálsz, azt neked kell eldöntened. Mi a fontosabb? Hogy mindenáron, minél hamarabb legyen valaki, vagy az, hogy olyan barátnőd legyen, aki tényleg szeret? És akiről biztosan tudod, hogy magadért szeret?

2013. máj. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igazából felesleges szegénynek mutatnod magad egy társkeresőn, mert ott nincsenek általában ilyen kritériumok, hogy szegény vagyok vagy gazdag. Egyébként sem tudom, hogy egy olyan oldalon hogyan tudod szegénynek mutatni magad?

Viszont, ha azt hazudod egy lánynak, akivel beszélgetsz és véletlenül szóba kerül, hogy szegény vagy, miközben ez nem is igaz, akkor már rögtön hazugsággal indítasz egy kapcsolatot és lehet, hogy a kiszemelt lány a hazugság miatt nem fog többé megbízni benned. Az biztos, hogy a pénzedet ne mutasd meg és tedd ki a társkeresőre, mert akkor az összes pénzéhes csaj meg fog találni, de nem a személyiséged miatt.

A helyedben átlagosnak mutatnám magam, olyannak, amilyen vagyok és nem az anyagi helyzetemmel próbálnék meg hódítani vagy éppen taszítani. 31N

2013. máj. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A szegénynek mutatás mit jelent a te esetedben? Az, hogy nem kötöd senkinek az orrára, hogy mennyi van a számládon, az teljesen korrekt. De ha hazudozol össze-vissza társkeresőn, meg kijelented, hogy jaj, de mennyire szegény vagy, az sztem nem jó ötlet. Már csak azért is, mert egy önsajnáltató alakot a legtöbb nő nem vesz komolyan - és nem feltétlen azért, mert nekik a BMW kell, hanem azért, mert a nők általában egy erős, határozott jellemet keresnek, abba a képbe meg nem fér bele az, hogy vki szipog-picsog az Interneten arról, hogy jajj, ő mennyire csóró (mert az úgy tűnik, hogy ahelyett picsog, hogy tenne vmit érte, szóval egy tutyimutyi nebáncsvirág alak, akivel nem feltétlen alapítana családot egy nő).
2013. máj. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem.... szó sincs ilyen fajta sírásról, szegénység beállításról. Hanem ha szóba jön hogy mennyit keresek stb, akkor annyit mondok, hogy szerényen de megélek, és kerülöm a témát
2013. máj. 21. 15:58
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja, ebben az esetben teljesen rendben van. Úgyis találsz majd olyan nőt, aki nem a nagyon pénzes pasasokra (vagy inkább a pénztárcájukra) pályázik.
2013. máj. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!