Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Leszbikus/biszex lányok, és...

Leszbikus/biszex lányok, és hetero/biszex fiúk! Mi lenne a benyomásotok egy ilyen típusú emberről? Vonzódnátok hozzá?

Figyelt kérdés
Szeretnék írni egy könyvet (inkább csak úgy magamnak,hobbiból) és érdekelne,hogy mi a véleményetek az egyik kulcs karakterről.Tehát egy 23 éves nőről van szó.Foglalkozását tekintve drogokkal és prostituáltakkal üzletel,de egyetemre (művészeti suliba) jár,nem akarja egész életében ezt csinálni.Nagyon egoistának és "kemény gyereknek" mutatja magát,de igazából semmi önbizalma nincs.Kiskamasz korában egy fiú molesztálta,ezért fél a férfiaktól,ami abban nyilvánul meg,hogy alapjáraton minden hímnemű emberrel bunkó,amíg meg nem kedveli esetleg.Majd minden este más nőcskét visz haza,akiket a lakótársaival dobat ki általában.Nem akar elköteleződni,mert fél a lelki sérülésektől.Szexualitását tekintve biszexuális,de inkább nőkkel van,mert mint írtam,a férfiakkal fenntartásai vannak.Nagyon műmacsósan viselkedik,lekezelő és szarkasztikus,de az a pár ember,aki közel tudott hozzá férkőzni tudja,hogy igazából mennyire gondoskodó,önzetlen és jószívű.Azért mutatja a világnak a "rosszabbik arcát",hogy többé senki ne tudja megbántani.Kinézetre olyannak képzeltem el kb. mint Ruby Rose,legalábbis kisugárzás,stílus és tetoválás mennyiség ügyileg.A haja szőke,hosszú,kicsit borzas,frufruval.Az arca szép,szabályos,a szeme zöldes színű,és van egy tipikus csibészes mosolya.Szeret edzeni,erős,de nincs szétgyúrva,csak kicsit kockás a hasa.A történetben a lakótársának a legjobb barátnője fog beleszeretni,aki egy naiv,álmodozó gimnazista lány,kicsit szürke kisegér típus,nincs tisztában az identitásával,a személyisége még alakulóban,és könnyen befolyásolható.A másik illető akinek tetszeni fog a leírt lány,egy fiú az egyetemről.Ő is művész természetesen,alkalmi drogfogyasztó és nagyon zárkózott.Inkább csak megfigyelő típus,nem szereti az embereket.A kérdéseim azok lennének,hogy 1: Vajon a való életben is elképzelhető lenne,hogy ez a két illető beleszeressen egy ilyen emberbe? 2: Nektek mi lenne a véleményetek a hosszabban leírt lányról,tetszene nektek,meg akarnátok ismerni? Köszönöm a segítséget!

2015. okt. 13. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:

A fél könyvedet elspoilerezted. :D

Ez a szereplő annyira szimpatikus, mint a patás ördög. Hogy szexuálisan vonzó-e, az egy dolgo, de megismerkedni kategorikusan nem szeretnék ilyenekkel. De a történetet elnézve ez nem az én korosztályomnak szól, úgyhogy csak fenntartásokkal kezeld, amit írtam.

2015. okt. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem szimpi és elképzelhetőnek tartom, hogy beleszeressenek.
2015. okt. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Elég tipikus karakterek😂😂 ha lesznek benne leszbikus részek, akkor tuti elolvasnám. De amúgy ezen kívül semmi extra:3 szurkolok am, de tehetnél bele valami plusz sztorit^^ hajráá
2015. okt. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!