Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tegyem könnyebbé az életem?

Hogy tegyem könnyebbé az életem?

Figyelt kérdés
Mindenhol csak nehézségekkel találkozom. Rengeteg nyomás van rajtam. Túl sok mindent kell teljesítenem, de közben nem tudom kipihenni magam. Egyfajta fáradtságot érzek, de nem testi, hanem lelki fáradtságot. Barátaim nincsenek, csajom nincsen, a családtagjaimmal semleges a viszonyom. Mindig csak küzdenem kell, de néha már azt se tudom, egyáltalán miért küzdök.

2015. okt. 13. 23:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Sehogy. Az élet szívás.
2015. okt. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

az, hogy minden nehézség számodra azt mutatja, hogy te olyannak látod a világot...


azon kellene változtatnod, hogy ne láss mindent nehézségnek...


Nekem szintén rengeteg dolgot kell teljesítenem, elég nagy nyomás lenne, ha én tehernek érezném...

Persze sok munka és rengeted időt és energiát emészt fel, de én nem nehézségnek látom, hanem egy dolognak amit meg fogok oldani...

Sorold fel te miket látsz nehézségnek...


22F

2015. okt. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!