Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akkor most leszbikus vagy...

Akkor most leszbikus vagy biszexuális vagyok?

Figyelt kérdés
Már 2 éve tudom magamról,hogy teljesen és kizárólag szexuálisan a nők érdekelnek,eddig semmilyen fiú sem tetszett és azt hittem,hogy ez nem fog változni... Viszont már tavaly is kicsit furán reagáltam a matek tanáromra. (Férfi) A helyzet az,hogy akármikor ha rám néz olyan különös érzésem van...(és ez nem a tanár undor,ellenkezőleg) valahogy megbízok benne,bármit amit mond,vagy tesz azt tudom tolerálni (pedig sokszor bunkóságot is csinál) és annyira jól esik mikor a közelemben van. Külsőre szerintem nem egy Adonisz...akárhogy is nézem,még magamat sem értem mi tetszik benne,de valamiért különlegesnek tartom. Nem tudom,hogy lényegében ezek az érzelmet tényleg a vonzalom jelei e de az biztos,hogy nem hétköznapiak.Fontos dolog még az,hogy rajta kívül semmilyen másik férfi/fiú nem tetszik! Valahogy egy fiút csak barátnak képzelek,akkor a tanár úr miért más? Értelmes válaszokat előre is köszi!

2015. okt. 15. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
az, hogy divatból-hóbortból-hülye korszellemből eldöntötted magadról, hogy uzi vagy, attól a hormonokat még nem lehet megerőszakolni. Vagy azt hiszed, hogy valaki 15-17 évesen tudja, hogy milyen ember? Nem, csak azt hiszi.
2015. okt. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Már nem azért,de mit nem értesz azon,hogy alapjában véve undorodom a férfi testtől és a rá jellemző sablonos viselkedéstől? Kövezz meg kedves első,de én teljes szívemből gyűlölöm a férfiak nagyon nagy részét! Egyébként én vagyok a hülye,mert nem írtam oda,hogy a Tanár Úrnak inkább a kisugárzása fog meg!


A te kis divat elméletedről meg annyit,hogy ha olyan jó kis divat lenne,akkor mindenki csinálná és nem kéne titkolóznom attól félve,hogy melyik napon jön rá valaki és pletykálja el! Tudod mit csinál a sok hozzád hasonló értelmes egyén egy leszbikus lánnyal? Tudod milyen sérelmeket kell elszenvednie? Szerintem szépen fordulj magadba,aztán ha rájöttél,hogy hülyeség amit mondtál,akkor majd tovább beszélgetünk!

2015. okt. 15. 15:35
 3/7 anonim ***** válasza:

"az, hogy divatból-hóbortból-hülye korszellemből eldöntötted magadról, hogy uzi vagy, attól a hormonokat még nem lehet megerőszakolni. Vagy azt hiszed, hogy valaki 15-17 évesen tudja, hogy milyen ember? Nem, csak azt hiszi."


Miért jobb ha az ösztönök mondják meg, mintha az ember döntésén múlna? Ez valami mélyen vallásos indíttatásból jön, hogy az ösztönök Istentől való dolgok, amik helyett Isten ments, hogy úgynevezett tudatos gondolkodással döntsön az ember?

2015. okt. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha szexuális is érdekel, akkor nem leszbi vagy. Ezt kell tisztáznod magadban.

De amúgy tanárral kikezdeni senkinek sem jó.

2015. okt. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kisPeteRRr válasza:

Hát,ha a kártyalehúzókra gerjedsz akkor lezbikus vagy,ha a joystickok akkor meg biszex.

De a bokrokkal vigyázz.

2015. okt. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szerintem minden lány átesik azon, hogy ,,beleszeret" egy idősebb emberbe, és mivel az életed nagy részét iskolában töltöd, nagy a valószínűsége, hogy egy tanár lesz az.

De ez nem szerelem, maximum rajongás. Csak tiszteled, mert okos, magabiztos, felnőtt stb... Valószínűleg olyan emberi értékei vannak, amit majd felnőtt korodban el szeretnél várni a párodtól. Úgyhogy tulajdonképpen szerintem is a hormonjaid a ludasak, de a tanár neme ilyen szempontból nem sokat számít.


(megjegyezném, hogy én is leszbikus vagyok, de volt idő, hogy az egyik férfi tanárom tetszett, átéltem ugyanezt az identitáskrízist, de sok gondolkozás után a fentiekre jutottam. Nem mondom, hogy azóta halál nyugodtan ülök az illető tanár óráján, de azért könnyebb.)

2015. okt. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csak találgatok a leírt sorokból. Az jutott eszembe, hogy apukádat kellene rendbe tenni az életedben, mert valamiért szükséged van arra, hogy felnézz egy tekintélyszemélyre.

A tanárhoz való vonzalom csak a túlzott felnézés miatt van. Ha nem a tanárod lenne, észre se vennéd az utcán.

2015. okt. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!