Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek 13 évesen furcsa,...

Szerintetek 13 évesen furcsa, ha szerelmes regényt szeretnék írni?

Figyelt kérdés
Már sokan kérdezték, minek irkálok annyit, aztán mondtam, hogy könyvet készítek. Azt persze nem mondtam, hogy romantikusat. Már megígértem, a szüleimnek és barátaimnak is, hogy elolvashatják, ha befejeztem, de utána kétség támadt bennem, ők biztosan valami sokkal komolytalanabbra, és sablonosabb történetre gondoltak a könyvemmel kapcsolatban. És még az irodalom tanárom mit szólhat a SZERELMES regényhez, mert ha én nem, az apám biztosan megmutatná neki. Gondolom, hogy nem fogják ellenezni a műfajválasztásomat, de azért mégiscsak furcsán nézhetnek majd rám, hogy ennyi idősen ilyeneket írok. Nagyon szeretek írni, megtagadni ezt senki nem fogja tőlem, mert számomra ez az egyik legnagyobb szórakozás. Ti mit gondoltok, szerintetek jobb lenne ezt elvetni, és egy szivárványos, csillámpónis, tündérekkel teli fantasy-ba kezdjek a lehetséges vélemények miatt, esetleg írjak ilyet titokban, vagy folytassam nem törődve mások véleményével? Csak mert az utóbbit nehezen tudom elképzelni,viszont nehéz lenne az elkészült könyvemet nem világgá kürtölni, ugyanakkor érdekelnek is a kritikák és félek is tőlük.
2014. jún. 16. 20:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem. Az itt közzétett "művek" többsége is szerelmes regény. 12-14 évesek posztolják.
2014. jún. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
Inkább vicces, mert azért el tudom képzelni, mennyi tapasztalata van egy 13 évesnek a témáról, és mennyire lesz reális a kép, amit bemutat.
2014. jún. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Szerintem nagyon jó dolog, hogy könyvet írsz és szerintem a műfajjal sincs semmi gond különösen ebben a korban.

A szüleid és a barátaid meg büszkék lesznek rád,hogy egy komoly könyvet öszzehoztál.Apukádat ha megkéred hogy ne mutassa meg akkor szerintem nem fogja.Szóval hajrá :)

2014. jún. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi, de ebben nem tapasztalat szerint van leírva a történet, hanem gondolatok szerint. És azt nem mondtam, hogy a könyvben a főszereplő összejön azzal aki tetszik neki, tehát nem párkapcsolat. A történet a puszta szerelemről szól, amit még fiatalon nem mersz elmondani a másiknak, csak folyton elsétálsz mellette, beszélgetsz vele, rá gondolsz, és persze a kedves gesztusok:) Bocsi, de a történet bonyodalmáról már nem említek.
2014. jún. 16. 20:18
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:))
2014. jún. 16. 20:47
 6/11 anonim ***** válasza:
Csak ne legyenek benne csillámló vérfarkasok zselézett hajjal hehe :D
2014. jún. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs vele, ha szerelmes regényt írsz, csak egyre figyelj: annyi legyen benne, amennyiről neked is van tapasztalatod, főleg ami a testi vonatkozásokat illeti. Én 14 évesen írtam egy ilyet, de utólag csak nevetni lehetet a naiv elképzeléseimen, hogy is megy ez egy szerelmespár között. :D

Egyébként meg olyan témát írj, amiről te akarsz írni, nem pedig, amit mások elvárnának.

2014. jún. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs semmi baj azzal, hogy szerelmes regényt írsz! Szeretsz írni akkor meg? És ha jó író akarsz lenni ne írj csillámpónikról. Hajrá!
2014. jún. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem fogok és köszi:)
2014. jún. 17. 17:25
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyébként az itt posztolt művek többsége tényleg szerelmes, bár ehhez mondjuk hozzátartozik, hogy ha a tipikus 12 éves lányos cuccost beküldik 10-12 hozzászólás is érkezik, ha meg vki vmi komolyabbal házal akkor gyérebb az érdeklődés, vagy az érdeklődök közül a 12 éves lányok nyilván nem tudnak érdemben reflektálni.
2014. jún. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!