Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bennem van a hiba hogy nem...

Bennem van a hiba hogy nem jövök ki a szüleimmel?

Figyelt kérdés

Szeretem őket, ezt szögezzük le, de egész egyszerűen nem tudok velük jól elbeszélgetni, egyikkel se, ami addig fajult hogy szinte már nem is szólok hozzájuk, mindenki mással jól elvagyok, a barátnőmmel, a barátaimmal mindenkivel tudok beszélgetni, velük nem, e miatt sokszor üvöltenek is velem a szüleim, amitől csak még rosszabb érzésem támad, én megpróbáltam már tenni ellene valamit de mintha nem egy nyelvet beszélnénk, ők nem értenek meg engem, én meg őket. Apukám meg van győződve arról hogy utálom őket, ez természetesen nem igaz, mint ahogy a fentiekben már azt elmondtam, de ő még is mondja ha utálom őket akkor miért élek velük? Bennem van a hiba? És ha igen mit tehetnék?


Ui.: Édesapám elküldött már pszichológushoz is ahol megállapították hogy az égadta világon semmi bajom nincs, (még a pszichológussal is el tudtam beszélgetni, érdekes..)



2015. okt. 21. 19:42
 1/5 anonim válasza:
Én se jövök ki a szüleimmel. Szerintem a stressz meg a mai rohanó világ váltsa ki belőlük. Az apám reggel 8 tól este 5-7-ig, van mikor 10-ig dolgozik, hozzászólni se tudok, ha csak nincs jó kedve. Anyum meg reggel 9-től 5-ig van, vele nagyjából tudok kommunikálni, de nem sokat.
2015. okt. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De a szüleim próbálkoznak velem beszélni, látom is rajtuk az igyekezetet de egész egyszerűen mintha nem lenne közös érdeklődési körünk, túl sok mindenben különbözik a véleményünk.
2015. okt. 21. 20:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sem nagyon tudok miről tudok beszélgetni a szüleimmel, nincs túl sok közös érdeklődési körünk
2015. okt. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mondjuk az is igaz, hogy nincs közös téma. Próbálj meg valami érdekes közös témát feltenni, hátha beszélgetés alakul ki.
2015. okt. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szüleid nagyon nagyon agyhalottak.

Nagyon sajnállak, de azért kaptál ilyen helyzetet, megtanuld logikusan nézni dolgokat és ne hibáztasd magad amikor egyértelmü nem vagy hibás vagy nagyon kis mértékben.

Ehez nem kellett volna pszihológus, e szövegből is tökéletesen látszik semmi bajod és átlag feletti intelligenciád van.

Írj rám ha kell segítség/tanács.

2015. okt. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!