Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert csinaljak ezt az emberek...

Miert csinaljak ezt az emberek? 14/L

Figyelt kérdés

Például mar fél éve nem találkoztam egyik baratommal, Ma találkoztunk,kérdezte h h vagyok..persze a válasz"jól"..

És rögtön azzal indít,hogy én meghíztam,hány kiló vagyok,büdös vagyok(tesióráról jöttem,mindegy ez nem lényeg) stb..

nagyon rosszul esnek az ilyen dolgok,pedig úgy megörültem neki..

Ez most az embereknek jól esik?!



2015. okt. 22. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos nem esett jól, de becsüld benne, hogy nem kábít, hanem korrekt és elmondja a véleményét. Na ilyen az igazi barát, aki nem a hátad mögött keveri a sz@rt.
2015. okt. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk ennél már csak az jobb barát, aki nyilvános sem aláz szét.

Egyébként szerintem csak viccelt.

2015. okt. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy simán csak őszinte és nem gondolt bele hogy ez rosszul esik neked. Vagy megbántottad valamivel valamikor és így akar visszavágni...?
2015. okt. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha megkérdezte hány kiló vagy, szerintem csak kötekedni akart a bunkó, szerintem jól esett neki.. Ha sok idő után nem találkozik egy ember a barátjával akkor nem kezdi el szidni hogy büdös és hogy hízott... Nem normális, verd meg.
2015. okt. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jo de azertegy csomo emer elott..el sem kepzelitek milyen ciki volt..
2015. okt. 23. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!