Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak nekem fura, hogy egy 14...

Csak nekem fura, hogy egy 14 éves lány, aki egy iskolai mészárlást végignézett, úgy narrálja az eseményeket a híradónak, mintha a kirándulásról írt fogalmazást olvasná?

Figyelt kérdés
Milyen lelkület kell ehhez, hogy még csak a hangja sem csuklik el, ha visszagondol? Ennyire nem érinti meg a saját társa halála?
2015. okt. 23. 18:27
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
55%
#18, két külön kategóriát mosunk össze, mindkettőhöz higgadtságra, nem pedig túltengő érzelmekre van szükség.
2015. okt. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
58%
Maradjunk annyiban, hogy a csaj érzelmi reakciói némileg eltértek attól, amit a közízlés jó embertől elvár. Semmi extra. Nem kell gyarapítania azok népes táborát, akik az elvárásokhoz igazítva játsszák, manipulálják saját érzelmeiket.
2015. okt. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Max te teszel magasról a másikra, de ezt ne add mindenki szájába.
2015. okt. 24. 21:57
 24/27 anonim ***** válasza:
43%

Nem szeretném mindenki szájába adni. Már korábban is írtam, hogy az emberek sokfélék (#12).


A "max te" nem teljesen igaz, épp az előbb képedtél el, milyen sok ember tartozik a társadalom kevésbé érzelmes részéhez. Remélem, azért el tudunk éldegélni egymás mellett.

2015. okt. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nyilvánvalóan nem tudom kiszűrni az ilyen pszichopatákat, tehát köztünk járnak, így akár egy buszon is utazhatom veled, és melletted élek, ami kicsit ijesztő, tekintve hogy annyi érzelem sem szorult beléd, mint egy marék szárított lepkébe.


Csak nehogy egyszer kinyírj valakit, mert úgysem érint meg a halála...

2015. okt. 25. 15:43
 26/27 anonim ***** válasza:
37%

#25, nem nyírnék ki senkit. Attól, hogy nem ömlengek, nem drámázok, még komoly értéknek tartom az emberi életet.

Való igaz, hűvös vagyok és józan. Na és. Te pedig rögtön elítélsz másokat, minimális információ birtokában. Ne érezd magad jelentősen jobb embernek. Ilyen erővel én is mondhatnám, hogy te meg ne menj bírónak, mert egy röpke riport alapján fegyházba/diliházba küldenéd az embereket (mint Észak-Koreában - aki nem sírt eléggé Kim Dzsong Il halálakor, az mehetett munkatáborba). De, ahogy valószínűleg te sem ilyen bíró lennél, én sem ölnék embert. Keresném a zacskót és tartanám a fejed, ha a buszon mellettem ülve elhánynád magad a lelki világomtól.

2015. okt. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
43%

Én vagyok a pszichopatának bélyegzett #26-os (meg még elég sok másik hozzászólás is tőlem származik).


Ma délután a 17-es villamosból kinézve megláttam egy vértócsában fekvő idős nőt a járdán, az utcán közel s távol senki. Sietve leszálltam a következő megállónál és odafutottam. A létfunkciók megvoltak, tudott egy kicsit mozogni és beszélni, az orrát zúzta össze az esés következtében, onnan jött a csúnya vérfolyam. Amit tudtam, megtettem, stabil oldalfekvés, a szétgurult cuccait összeszedtem, a mentőt kihívtam és megvártam.


Szóval hagyjuk ezt, hogy akinek sivár az érzelmi élete, annak nincs is erkölcse.

2016. márc. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!