Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lehetek ennyire túlfejle...

Miért lehetek ennyire túlfejlett, túlérett?

Figyelt kérdés

11 éves lány vagyok, de én olyan 15-16-nak érzem magamat. 175 cm magas vagyok, van saját stílusom, és úgy nagyjából véleményem a világról (már amennyire egy 11 évesnek lehet). Nem szeretek az osztálytársaimmal lenni, hozzám képest annyira kisgyerekek. A szüleik jönnek értük, szinte még otthon babáznak, én pedig egyedül járkálok ruhátvenni, boltba stb. Eddig akárkit megkérdeztem, 15-18 évesnek mondott. Szívesebben vagyok a testvérem 15-16 éves baráti körével, és ők is befogadnak engem, tehát nem az van, hogy csak én hiszek magamról túl sokat, hanem tényleg ennyire túlfejlett vagyok.


Engem nem zavar, csak kíváncsi lennék, mitől lehet ez. Agyban is, és külsőleg is túlfejlett vagyok.



2015. okt. 24. 15:52
1 2
 1/20 Sunshinedoll ***** válasza:
86%
Akkor jelentkezz gimnáziumba jövőre és csinálj phd-t 18 évesen. Te kis csodabogár.
2015. okt. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy így leírva mindenki azt gondolja, hogy csak én gondolom így. De ha rámnéznél, te se 11 évesnek gondolnál.


Nem az okosságomra gondoltam, hanem az érettségemre.

2015. okt. 24. 15:57
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
Azért ez túlzás lehet. Értem, hogy a gyerekek többnek érzik magukat és érettebbnek, de ez nem igaz. Látszik a gyerek arcán, hogy gyerek, akárhogy is nézzük. Én ezt nem hiszem el, bocs.
2015. okt. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%
Kiskamasz vagy, természetes, hogy nagylánynak, többnek érzed magad mindenki máshoz képest. Majd elmúlik, életkori sajátosság.
2015. okt. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%

Egész egyszerűen más a gondolkodásod, mint az osztálytársaidnak, mivel nálad idősebbekkel töltöd az idődet. Az a mondás, hogy az 5 legközelebbi ismerősöd átlaga vagy. Ha hülyékkel lógnál, hülye lennél :D


Az pedig, hogy már most ilyen magas vagy, egyrészt a modern ember megváltozott táplálkozása, másrészt a véletlen műve.

2015. okt. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
a legtöbb 10-14 éves lány érettebbnek gondolják magukat ez normális,de ne gondolj bele sokat,ne legyél hiú
2015. okt. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Elképesztő szerencsés vagy, örülj neki, hogy megnyerted a genetikai lottót (velem ellentétben). Azonban sajnos tapasztalatból mondom, hogy a hozzád hasonló lányokból lesznek 5-10 év múlva azok az ultra egoista nők, akik sok férfi lelkét fogják tönkretenni.
2015. okt. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez van, hatalmas hatrany lesz kesobb.
2015. okt. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Már 100 ilyen kérdés volt csak itt az oldalon is, ahol a sok tinifruzska jaj de sokkal érettebbnek gondolta magát a koránál.
2015. okt. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
A legtöbb csaj viszont tényleg erről álmodik. Elmehet modellnek, bárhol érvényesülhet a szépségével, de a lényeg, hogy mindig óriási önbizalma lesz. Azért egy képet küldhetnél privátban, kíváncsi lettem. ;-) A modellkedéshez persze a magasság önmagában nem elég.
2015. okt. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!