Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy végre azt...

Mit tegyek, hogy végre azt csináljam amit akarok és legyen motivációm?

Figyelt kérdés
40 fokos nyarakat, betegen, fáradtan végig edzettem minden nap. Most meg képtelen vagyok rá. Edzőteremre nincs pénzem, itthon meg állandóan nyüzsgés van és kevés a hely. Szabadtér sem annyira nyerő mert csak este vagyok itthon. Még is mikor edzek? Volt mikor hajnali egykor kezdtem neki, akkor már alszanak. Motivációm sem a régi csak az erőm.

2015. okt. 23. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:

van rengeteg lehetőséged.

kitöltesz egy lottószelvényt,díler leszel,bankrabló,autótolvaj,rengeteg módja van az előrébb jutásnak.

2015. okt. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Udvar nincs? Garázs sincs? Pince sincs? Spájz, mosókonyha? Fürdőszoba? Szobád van-e külön? Bezárod az ajtót és tolod.
2015. okt. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Talán meguntad az egészet. Lazíts, betegen meg 40 fokban túlhajtottad magad. Nem tudom, hány éves vagy, változhatnak az igényeid, testmozgás terén is.

Gondold át a dolgaidat, esetleg keress más mozgásformát.

2015. okt. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!