Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki érti ezt? :D

Valaki érti ezt? :D

Figyelt kérdés
Az emberek miért vannak annyira belebolundalva a celebekbe,hogy a seggüket nyalják éjjel-nappal a helyett hogy magukal foglalkóznának ,a másikvicces pedig hogy a celebek nagy része magasról szar a rajongoira azzok mégis nyalnak nekik,sose értem meg az emberek szánalmaságát.

2015. okt. 28. 18:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt honnan szetted :D ezt a marhaságot
2015. okt. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én se értem :D
2015. okt. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát onnan jött hogy minden második perce ilyen seggnyalós szarságokat láttok és már nézni is rossz xD
2015. okt. 28. 18:52
 4/10 A kérdező kommentje:
Netr*ban cokat istenitenek 100ezrek elég gáz dolog ez nem hülyeség.
2015. okt. 28. 18:53
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Én értem, miről beszélsz, és teljességgel igazad van, ezt leginkább SZÁNALMASNAK lehet nevezni.


Olyan szinten nincs önbecsülése ezeknek az embereknek, hogy görcsösen "feljebb akarnak jutni". Ezt seggnyalással akarják elérni, gondolva, hogy "Ha eléggé benyalok, meg körülötte legyeskedek, akkor én is az ott személyhez tartozok. És akkor leszek valaki" - Szánalmas...


Teljességgel egyetértek veled.

2015. okt. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kéne annyit facebookozni. :D Vagy a szennycsatornákat nézni. :)
2015. okt. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az ember állati(ian egyszerű) oldala. Értem. Bár ne érteném..
2015. okt. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőlük, én nem vagyok retard.
2015. okt. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ki isteníti?

Van kb 30000 követője, annak háromnegyede c tipúsú, azoktól meg ugye mit vársz, meg ilyen kinézetre is bugyadék lúzer faszik, ezek istenítik őket. Nézd már meg kik követik, meg kik lájkolják a pi nás képeit. :)


Pirmibb, kevésbé iskolázott emberek a célközönsége az ilyen berkiknek, édes életnek, valóvilágnak, frizbinek, tehetségkutatóknak. Ők hazamennek a 12 órás műszakból, bekapcsolják a tévét és ezekkel mossák az agyukat, két sör meg egy doboz szofi társaságában. Pont.

2015. okt. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jah megkövetem magam, a követők nagy része abdul ali, nem is magyarok hanem arabok...Ki isteníti akkor? Normális ember lexarja ezeket, az araboknak meg mindegy ők még a kecskét is..
2015. okt. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!