Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki érti ezt a "két véglet"...

Valaki érti ezt a "két véglet" stílust, vagy hogy is nevezzem?

Figyelt kérdés

Budán lakom,az egyik legjobb helyen,mégis munkásruhában járok,még BKV-n is,tiszta ruha,jó pólóval,vagy inggel.Rendes fix munkahelyem van,egész tuti fizetéssel,és még egy kis spórolt pénzem is van,de nem érdekelnek a jó kocsik,egy 17 éves pick up kocsim van,ami amúgy jó,és megbízható.

A lakásom,mint a patika,mindent én csináltam meg,gyönyörű design,de a napi munkám a zsír,olaj,és a csillagvilláskulcsok.

Fiatalos vagyok,úgy nézek ki,mint egy orvos,vagy ügyvéd,pedig csak egy lakatos vagyok.

Sokszor nem értem magam,de mindenesetre jó így,és érdekes.

Van Valaki még így?



2015. júl. 17. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy néz ki egy orvos vagy ügyvéd?
2015. júl. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én az öltözködéssel vagyok így, pedig bőven telne rá, de mégse követek semmilyen divatot, meg nem veszek semmi hú de nagy márkát, csak mert most az a sláger, mikor tizedannyiért kapni ugyanúgy mutatós és kényelmes ruhákat például.
2015. júl. 18. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszik ez a stílus, kicsit regényes :)
2015. nov. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!