Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire fel mondhatta ezt?

Mire fel mondhatta ezt?

Figyelt kérdés

Egy srác rám írt facebookon,hogy szimpatikusnak talál és szeretne személyesen megismerni.Akkoriban a barátommal szünetet tartottunk,ezért kimentem vele.Külsőre nem volt épp átlagosnak mondható.

[link]

Hasonló frizura,csak felül nem volt zselézett és nem volt bajusza,csak szakáll.

Második dolog ami szembetűnt a karja mérete volt.Nem vagyok otthonos az ilyen dolgokban,de ha az átlag srácoké 30-as akkor az simán volt 40-es szerintem.Azon a ponton gondoltam magamban,hogy lehet nem volt a legjobb ötlet ez a találkozó a részemről.Az előítéleteim ellenére nagyon kedves srácnak bizonyult.Elbeszélgettünk és a személyisége,a gondolkodásmódja valahogy nagyon megfogott,nem találkoztam még hasonlóval életemben.Annyira rideg,számító és egyben vonzó volt.Folyamatosan a szemeimbe nézett,mintha elemezgetett volna.Láttam,hogy a hüvelykujja fölött van tetoválva egy szolid kis dátum(2013/03/25 ha jól emlékszem).Kíváncsivá tett és végül megkérdeztem,hogy mit jelent az a dátum.Mondta,hogy azon a napon kapta meg élete legkomolyabb leckéjét,akkor hozott egy rossz döntést,ami a legjobb barátja életébe került.Együtt volt a barátja egy lánnyal és Ő megtudta,hogy folyamatosan megcsalja,de nem merte elmondani a barátjának,nem akart fájdalmat okozni neki.A barátja 5 hónap múlva eljegyezte a lányt aki végig kihasználta és mikor mindent egyszerre megtudott akkor öngyilkos lett.Azt mondta,hogy:"Nem posztunk eldönteni,hogy más mit tudhat és mit nem.A saját életünkben játszhatunk istent,de ha máséban próbálunk akkor annak komoly következményei lehetnek."

Még két héten keresztül SMS-eztünk és találkozgattunk,elég közel kerültünk egymáshoz.Időközben a barátommal kibékültünk.Nyilvánvaló volt,hogy a srác többet akar tőlem és én is többet szeretnék tőle,de nem akartam egy 2 éves kapcsolatot felrúgni.Találkoztam vele utoljára és mondtam neki,hogy barátom van nekem és a körülmények miatt nem lehet semmi köztünk.Ez az egész olyan mint egy rossz álom.

Azt felelte,hogy:

"Az álom azt hinni,hogy többet érsz mint az átlag,anélkül,hogy többet érnél mint az átlag,majd,hogy így többet fogsz elérni mint az átlag!"

Több mint egy hónapja volt,de nem tudom kiverni a fejemből ezt,minden nap eszembe jut.

Hogyan értette ezt?


2015. okt. 29. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha jól értelmezem ( ami nem biztos ), azt jelenti hogy: álom azt hinni, hogy nem vagy átlagos és többet fogsz elérni mint bárki más ( egy átlag ber ).

Ezzel utalhatott arra, hogy ugyanazt csinálod, mint a többiek. "Szünetet" tartotok, majd újra összejösztök, majd megint szünet, megint járás. És közben nem foglalkoztok más érzéseivel, merthogy: nem akarsz egy több mint két éves kapcsolatot tönkretenni.

Illetve nem is biztos, hogy tudta hogy külön vagytok, ami még rosszabb: összeismerkedtetek, ő beléd szeretett, de neked van valakid.

Hát, elég sz@r ügy lehet.

De mint mondtam, lehet hogy félre értettem.

2015. okt. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előzőhöz, én is így értettem a mondata jelentését. Azt akarta vele mondani, hogy "te is csak egy átlagos lány vagy". Ami nem azt jelenti, hogy tényleg annak tart, hanem szerintem ezzel akarta kifejezni a csalódását, hogy "csak játszottál vele".
2015. okt. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ő is egy újabb bölcs tini...
2015. okt. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!