Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » , , . Olyan szerelmes tudott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

, , . Olyan szerelmes tudott lenni! , , Nem értettem pontosan mire akar kilyukadni? Miért mondhatta nekem ezt?

Figyelt kérdés

1 hónapja vagyok együtt a barátommal, rettenetesen szeretem és ő is engem!Minap beszélgettünk és oda jutott a szó, hogy az exbarátnőjének ő volt az első barátja és hogy nagyon tudott a csajszi szerelmes lenni!Ez miért mondthatta?Nem érzi hogy én mennyire szeretem?Pedig ki mutatom az érzéseimet!

És milyen az ha egy lány szerelmes?!Nemértem...

Én 17 vagyok, barátom 20!Még nem feküdtünk le!

Eéőre is köszi a válaszokat!


2009. okt. 5. 07:42
 1/8 anonim ***** válasza:
lehet arra gondolt, hogy ideje lenne azzal ki mutatnod a szerelmedet hogy lefekszel vele, és ha meg teszed, akkor ne felejtsd el hogy -mindig védekezni kell- XD
2009. okt. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
frankón megakar kefélni téged,csak nem meri érthetöbben a tudtodra adni!!amúgy már régen rossz,ha az exével példálozik!!!!
2009. okt. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia!Miert nem kerdezed meg csak ugy spontan hogy mire is akart utalni ezzel?A valaszaval biztos lehetnel abban hogy mire gondolt.Szerintem az embereknek tobbet kellene beszelniuk nyiltan mert ez a sok utalgatas vmire meg hogy milyen hangnemben mondod es mindig mast jelent...ez meg tud oriteni.Szerintem mindenki legyen egyenes a masikkal es akkor gond nem lehet.pl:ha valaki nem akar lekopni akkor megmondom neki hogy bocsi de nem jossz be nekem(ez egy egyenes valasz egy kis kremes beutessel),vagy ha ez se hasznal akkor megmondod neki hogy nincs semmi eselyed szoval ne is probalkozz
2009. okt. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
sajnos a harmadik verzio miatt letiltottak volna ezert csak 2 van:(
2009. okt. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Csak szex kéne neki?!

Hát nem tudom,mondta hogy addig vár ameddig kell(ugyanis szűz vagyok még)ha fél év, akkor fél év nem akar siettetni!

Egyszer ugyan megpróbálkozott, de mondtam neki hogy korai még, mondta hogy rendben megérti,nem siettet!Mert amúgy nagyon aranyos, kedves, megértő srác!Nagyon nagyon szeretem!

2009. okt. 5. 12:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Valószínüleg azért mondta, mert úgy is volt. Ez nem azt jelenti, hogy rajtad sem érzi, de van különbség szeretet és ragaszkodás közt. Ne akarj megváltozni sem rekorder lenni, annak örülj ami van, ilyen hülyeségeken meg ne filózz. Egyébként a múltat sosem jó bolygatni.
2009. okt. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

17 évesen 20 éves pasi még oké, de hogy ez a szerelem amiről beszélsz csak egy hirtelen fellángolás az biztos. Te azt hiszed szereted, ő meg elhiteti veled, hogy ő szintén.


Ha az exével példálózik, abból előbb utóbb az lesz, hogy nekiáll nosztalgiázni rajta, hogy vele mi milyen volt... Nem fog rád sokat várni, vagy kikönyörgi előbb, vagy megcsal, vagy otthagy!


Ha valaki azt mondja, hogy szeret, de közben a volt nőjével fennhéjázik, akkor tuti nem szeret, és vagy csak Azt akarja vagy elég béna a csajozáshoz! Nem lenne jobb nektek fiatal lányoknak egy korotokbeli pasival kezdeni? Ez veletek a baj... Jön egy ilyen kecske, ráakadtok, aztán a következő barátotokat azzal kergetitek a sírba, hogy róla ábrándoztok majd. Figyeld csak meg.

2009. okt. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:S
2009. okt. 5. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!