Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Néha ti is akarjátok bántani...

Néha ti is akarjátok bántani a másikat? Vagy ez nem normális?

Figyelt kérdés
Nem fizikailag, hanem érzelmileg. Nem durván. Csak amikor nagyon frusztráltak vagytok vagy rosszkedvűek, vagy megbántottak valamivel akkor a másikat nem figyelembe venni, kicsit beszólni neki stb.
2015. okt. 30. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki érzi ezt néha, akármennyire is szeretjük az adott embert, amikor a düh elborítja az ember agyát előjön a támadási kényszer .Az a lényeg hogy ezt mindenki féken tudja tartani és érezze a határt az önmaga melletti kiállás és a másik öncélú bántása között.
2015. okt. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Velem is sokszor előfordul, de próbálom magam fékezni, hiszen ha lenyugszom, tudom hogy borzasztó bűntudatom lesz, illetve sokkal nagyobb problémát okozhat ha e miatt letámadom az illetőt.
2015. okt. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fizikailag is bántanék sok embert, érzelmileg nem igazán szoktam senkit bántani. Sőt, senkit.
2015. okt. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint ha az ember frusztrált, ideges, rosszkedvű akkor hajlamos megbántani olyan embert is akire igazából nem is neheztel.

Ez rossz szokás szerintem, és meg kell próbálni leküzdeni.

2015. okt. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!