Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felnőtt, normális férfiaktól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt, normális férfiaktól kérdezem: ti hogyan közeledtek egy nőhöz, ha meg akarjátok ismerni?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy egy társaságban, munka vagy szórakozás kapcsán kiszemeltek egy ismeretlen nőt. Hogyan közeledtek hozzá?

Én a nő lennék a sztoriban, válás után most kezdtem el újra nyitni a férfiak felé, de egyelőre elég bizonytalan vagyok, hogy ki mit akar. A közeledésből lehet pl. tudni, hogy valaki röpke numerát akar, vagy tényleg szeretne megismerni?

Pl. mi az, amiből egyértelműen lehet tudni, hogy tényleg közeledés, és nem csak simán kedves az illető?


2012. dec. 1. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
már a beszélgetés alatt rálehet jönni h ki mit akar.. :) csak nagyon oda kell figyelni.. ha valaki már az elején sokat bókol az csak a lábad közé akar bejutni! ha valaki többet szeretne azzal hamar megtalálod a közös dolgokat!
2012. dec. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Shai-Hulud ***** válasza:

Próbáld szétválasztani, hogy ki az aki csak magát fényezi, és ki az, aki tényleg érdeklődik a gondolataid iránt is.

Rá lehet érezni, hogy ki szeretne többet is megtudni rólad azon kívül, hogy hogyan viselkedsz az ágyban. Persze nem könnyű, az ember gyakran téved is - de ne félj tévedni. Csak arra vigyázz, hogy ezeket a tévedéseket se legyen okod megbánni! :-D

Sok szerencsét!

2012. dec. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi, de kifejtenétek kicsit bővebben az első felét is? Tehát egyáltalán hogy közelednétek a nőhöz, ismeretlenül? Tehát adott egy vadidegen ember, akit meg akartok ismerni. Mik az első lépések?

Miből szűrhetem le, hogy valaki elkezdett érdeklődni irántam, közeledni hozzám?

2012. dec. 1. 10:46
 4/7 anonim ***** válasza:
CSak azt tudom,én hogy csinálnám:Oda mennék hozzád,és köszönés után bemutatkoznék,és kérdeznélek dolgokról.A hétköznapi dolgokról is,meg a magánéleti dolgaidról is,ha vissza kérdezel,én is válaszolnék,és hopp,egy idő után már ismerlek is.Aztán szóba hoznám a párkapcsolat dolgát is,és hogy nekem tetszel,el is hívnálak randira.Az első randin próbálnálak megcsókolni,ha engeded,akkor lesz 2. is,ha nem,akkor nem.Az első 1 hónapban próbálnék nem lefeküdni veled,ezzel jelezve,hogy tisztességesek a szándékaim.Aki az első alkalomakkal próbál szexelni,az csak numerát akar.Szerintem,ha valaki nem csak megdugni akar,akkor akar ismerni,kérdez,érdeklődik,és kibír 1 hónapot szex nélkül.Aki csak kedves,az nem hív el sehova,csak beszélget.
2012. dec. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ok, akkor ha a köszönés, bemutatkozás, egymás dolgai iránti kölcsönös érdeklődés, telefonszámcsere megvolt, akkor jó eséllyel számíthatok arra, hogy elhív valahova?
2012. dec. 1. 12:01
 6/7 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok megint,ezen áll vagy bukik az egész,mert ha akar valamit,de nem mer lépni,akkor nem érdemli meg,ha meg lép,akkor elég egyértelmű jel.De számodra csakis ez az,ami megkülömböztetheti a kedves srácot a pasijelölttől.Várj,ha elhív,akkor öszejött.
2012. dec. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tudhatod, hogy melyik pali mit akar. Vannak akik állatira nem tudnak nőzni, nem értenek a nőkhöz, de mégis komolyak a szándékaik. A nők meg a rossz megközelítésből gyakran félreértik a dolgokat, és máris bebukták.Szomorú. Ha valaki a nő külsejét dícséri, őszintén, a nőknek csak annyi jön le,ez szúrni akar. Pedig ez butaság. Nagyon nem így van. De akármi lehet. Csak a nőnek is elő kéne segíteni,hogy gördüléákenyebben menjen a dolog. Még akinek szerencséje volt, és könnyen szerzett egy párkapcsolatot, benne volt évekig, az sem biztos,hogy utána annyira nyerőn tud közeledni egy másik nőhöz, pont azért mert az előzőért se kellett annyit köszködnie. Még attól neki se biztos,hogy akkora tapasztalata van a felszedési szakaszról.

Az ilyen elvált nők olyan 25 től 45 éves korra lőhetők be, ezek már a kinézetük alapján is előítéletesek a férfiak számára, sokak számára szerintem. Miért? Mert általában az feltételezhető, ez a nő már ilyen korára családot alapított, ez nem pálya. Bár tetszenek, de kerülöm pl a 30 felettieket pont ez előítélet miatt. Azért nem olyan egyértelmű az ilyen elvált féle nőkkel,hogy mire kaphatók, mint egy tizenéves, huszas évek elején járó tanulópunci.

Általában minden ismerkedés csak szimplán kedves hozzáállással indul. De ha már el van hívva a nő valahova, akkor már gyanakodhatsz,hogy kellesz!

2012. dec. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!