Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a rajzaimról?

Mi a véleményetek a rajzaimról?

Figyelt kérdés

Tegnap egész nap aludtam, így most friss, éber vagyok.

Fél egy óra óta rajzolgatok, mert eléggé inspirált lettem.

Mi a véleményetek erről a két rajzról? Az egyik digitális rajztáblával, másik szabadkézzel van.


A digitális:

[link]


A szabadkézi:

[link]


2015. nov. 1. 02:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem gyakorolj még.
2015. nov. 1. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

1. válaszoló hát ez nem volt valami kedves. :(


Szerintem az elsőbe rakj árnyékolást, a koponyán rajzold meg koponyacsont illeszkedéseket, a virágban pedig emeld ki erőseben sárgával a bibeszálakat. Ne félj intenzívebb színeket használni. A szabadkézinél pedig dolgozd ki arcrész hogy látszódjon pontosan miért nem látni a felét.

Szerintem jók lettek, csak így tovább. ;)

2015. nov. 1. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elsőhöz. De ne add fel!:)
2015. nov. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jó ez, de teret kéne belevinni. Árnyékolást, arányokat és más nézőpontot. Szerintem az se gáz hogyha másolsz másokat amíg nem érzel rá.

A szem, száj meg az arc a többihez képest nagyon jó. Viszont vigyél bele még szint. Akkor lesz elképesztő ha ahol kell rányomod a ceruzát. A hajnál meg próbáld meg hogy nem megrajzolod a körvonalat hanem egyeséve határozott mozdulatokkal húzod be a hajszálakat. Így élethűbb lesz.

2015. nov. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem értek hozzá, nálam mindenképpen jobban rajzolsz. :D Én a pálcikaemberektől nem jutottam tovább. Gyakorolj sokat, ha szereted csinálni.
2015. nov. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon tehetséges vagy, csak így tovább :)
2015. nov. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!