Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha egyáltalán...

Mit tegyek ha egyáltalán nincs önbizalmam?

Figyelt kérdés
Sok csalódás ért csajozás terén, soha nem jött semmi össze. és eljutottam egy olyan szintre, hogy már nem tudok/merek egy lányt megszólítani sem. Kinézetre átlagos kb vagyok, kicsit mackós de nem kövér, ezzel nincs nagy baj szerintem. Mit tegyek szerintetek?

2015. nov. 1. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát haver, próbálkozni kell, és túl esni a "nem" szón.

De lehet nemvoltál elég kitartó. Pedig biztos találnál magadnak valakit, csak meg nem jött szembe veled az utcán.


Csak ne válj az ilyen elutasitások martalékává, hogy annyira meggyülölöd a nőket hogy csak dugásra kelljenek majd.(aztán sirnak hogy mindenki a szexre megy)


Najó ennek nemvolt haszna, kezdetben ne megszólitani, hanem csak beszélgetni akarj, tehát ne az jöjjön le hogy te most felszedni szeretnéd. És onnan majd lesz valami.


Vagy ha végleg kétségbe vagy esve akkor asszem van egy olyan könyv hogy mikell a nőnek,


Korodat ird le majd létszi:D


Üdv 17/f

2015. nov. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
23/F :(
2015. nov. 4. 10:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok, és énis olyan helyzetben voltam mint te, csak szerencsére közel kerültem egy nagyon kedves lányhoz, aki később a barátnőmként kihúzta az önbizalmam a sírból.

talán próbálj meg valaki olyannal barátkozni az elején akivel van közös témád, és ha átlagos kinézetü vagy akkor olyan célpontot nézz ki magadnak, ha okos is vagy, meg vicces akkor szerintem sok lány szivesen lenne a barátnőd.


ezelőtt volt amugy barátnőd? :)

2015. nov. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Végülis pont ilyen vagyok szerintem, okos, meg legtöbbször vicces is. Mondjuk a ha lányokkal kell beszélgetni akkor nem jön a poén. Nem volt még, de szerelmes voltam már... ez sem tett jót az önbizalmamnak.
2015. nov. 4. 22:48
 5/5 anonim ***** válasza:

szintén első vagyok :D


Szerintem sok hozzád hasonló önbizalom hiányos lány van, akiknek ugyanúgy nincs senkijük sem, és ugyanolyan kétségbe esettek lehetnek mint te, egy olyannál próbálkozz be, és ha nem is lesz ő a nejed, de legalább kicsit feldob hogy volt már valakid és adni fog erőt.


egyébként milyen lányoknál próbálkoztál eddig? lehet hogy rendre csak olyanok találtak meg akik elhajtanak mindenkit, és még megis alázzák az illetőt.


esetleg munkahelyeden találnál értelmeset, vagy menj el könyvtárba, vagy ha egyetemre jársz akkor ott is biztosan vannak rendes lányok.


a viccek meg ráérnek majd az első randin, az elején elég ha megnyerő vagy.


szerintem:D

2015. nov. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!