Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik itt elég keményen beszóln...

Akik itt elég keményen beszólnak a kérdezőknek egy teljesen normális kérdésre, miért teszik?

Figyelt kérdés

Ez olyan adok-kapok dolog? Ők is kérdeztek, és ugyanígy válaszoltak rá?

Válaszolnék sok kérdésre itt, segítve tényleg bizonyos kérdéskörökben, főleg egészségügy, de amilyen válaszokat látok....

Én nem hinném, hogy az emberekben van a hiba itt.



2015. nov. 2. 08:47
 1/6 anonim ***** válasza:
A kérdésben megfogalmazott állítás eléggé ködös. Tény, hogy a kérdezők, akik feltehetően még iskolában tanulnak, vagy már végeztek ugyan, de nem idősek annyira, hogy elfelejtették volna, hajmeresztően hiányos, téves és hamis ismeretekkel rendelkeznek saját testükről és egészségükről. Nyilván hiba van az emberekben is, de az oktatásban és ismeretterjesztésben is.
2015. nov. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én meg azt vettem észre, hogy normális kérdésre tulnyomorészt normális válaszok érkeznek. Idiota (vagy idiotán megfogalmazott) kérdésre jönnek a beszolások.
2015. nov. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt én sem értem. Volt, hogy nekem is olyan csúnyán beszóltak, hogy teljesen elment a kedvem ettől az egésztől.

Azt különösen nem szeretem, ha egy feltett kérdésre egy cinikusan megfogalmazott (szintén) kérdés érkezik válaszként, már csak azért sem, mert kérdésre nem lehet kérdéssel válaszolni.

2015. nov. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Normális kérdésekre csak retardáltak szólnak be.

Én is sokszor beszólok vagy böszme nagy szarkaztikát(, stb) használok de mindig szép okokkal.

2015. nov. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Volt már olyan, hogy bosszúból szóltam be, mert az én kérdésemre is úgy reagáltak ("Azé, mert hülye vagy"), és hiába jelentettem, a modik szartak rá nagy ívben. Ilyenkor nekem is el szokott durranni az agyam.
2015. nov. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na ez az, ezért írtam, biztos nem az emberekkel van baj, nem változtatnak a gyk-n már mióta, biztos meg lehetne humánusabbra is csinálni ezt az oldalt.
2015. nov. 2. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!