Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális hogy ennyire csapongó...

Normális hogy ennyire csapongó a természetem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Egyszer mindennek a jó oldalát látom, tele vagyok önbizalommal, könnyen beszélgetek másokkal, máskor meg teljesen magam alatt vagyok , anélkül hogy bármi tragikus történt volna velem. Akkor rosazat látok mindenben és mindenkiben, magamra meg egy vesztesként tekintek. Ezek a kedélyállapotok napról napra, óráról órára változnal nálam. Rossz érzés, és a szüleim, barátaim is észreveszik rajtam, ha kérdezik mi a baj, nem tudok nekik válaszolni. Egyszerűen rossz kedvem van olyankor és legszívesebben senkivel sem beszélgetnék.

2015. nov. 1. 22:34
 1/6 A kérdező kommentje:
20 F
2015. nov. 1. 22:35
 2/6 anonim ***** válasza:

Pont ugyan ilyen vagyok én is, de én tudom a pms-re fogni. De nálam pl. elég egy kétértelmű mondat, és máris felhúzom magam, mindenkivel ok nélkül vádaskodok, aztán kb 10 perc alatt lenyugszok, és van hogy boldogan nevetgélek hülye sztorikon amik eszembe jutnak.

Viszont én sejtem hogy nálam ez a kevés önbecsülésemből fakad. Mert amikor látszólag ok nélkül el megy a kedvem, akkor borzasztó magányérzet tör rám, és úgy érzem hogy minden éa mindenki ellenem van - ami nyilván nem igaz, de ilyenkor nem hallgatok a szép szóra. Hagyni kell hogy lenyugodjak.

Hogy normális-e, azt nem tudom megmondani, de nem vagy egyedül, nekem is meg szerintem másoknak is vannak ilyen szélsőséges vagy kevésbé szélsőséges kicsapongásai.

2015. nov. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A magányérzet abszolút ismerős. Meg azt is szoktam néha érezni hogy csőd az életem, pedig egyik sem igaz.
2015. nov. 2. 18:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Iszonyatos mennyiségű műkaját fogyasztasz, rengeteg értéktelen, hormonokkal tömött "élelmiszert" eszel, ez erőteljesen befolyásolja, manipulálja az idegrendszeredet, igencsak negatív irányba.


Hidd el, ez is nagy szerepet játszik.

Ezektől is megbolondul az ember. (Ez a célja a Háttér Hatalomnak, az emberek manipulálása)

2015. nov. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Honnan a francból tudja a rendszer megállapítani azonnal, hogy én, mint válaszíró " 37%-ban hasznos válaszokat adtam." ???
2015. nov. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ok
2015. nov. 2. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!