Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy fogadjam el, hogy egy...

Hogy fogadjam el, hogy egy undorító, gyomorforgató, gusztustalan ember vagyok?

Figyelt kérdés
A külsőm olyan szinten undorító és hányingerkeltő, hogy komolyan felfordul a gyomrom ha tükörbe nézek. Az egész homlokom tele van pattanásokkal, amit még ki tudnék bírni, de most egy akkora óriási dudor van a homlokomon, amilyet még életemben nem láttam, és fogalmam sincs, hogy hogy fogom eltüntetni. Nem akarok emberek közé menni, nem akarok a barátaimmal lenni, mert érzem az undort a tekintetükben, ahogy rám néznek. Gyógyszert szedek az arcbőrömre, de elvileg csak egy hónap után fog hatni, és ezeket a hatalmas pattanásokat szerintem el se tünteti. Szerintem a szüleim is borzasztóan szégyellnek az ismerőseik előtt, egyszerűen még egy ilyen bőrű ember nincs a világon. Nem bírok iskolába menni így, mert érzem, hogy minden egyes ember azt gondolja magában, hogy egy ilyen ocsmány valami, mint én hogy létezhet egyáltalán. Hogy bírjam ezt ki?
2015. nov. 3. 07:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak túlreagálod. Van opyan,aki lábatlan és boldogan én. Csak felfogás kérdése. A gyógyszerek majd hatnak. Nem hiszem h annyira gusztustalan lennél
2015. nov. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocs telorol irtam. Úgy akartam írni h boldogan él
2015. nov. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A pattanásokon kívül van más is az emberen, az pedig lehet ápolt és gusztusos. A kéz tisztasága, ápoltsága pl. sokak számára sokkal fontosabb. Az arcbőröd meg időnként töröld át 70%-os alkoholba mártott vattapamaccsal.
2015. nov. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha pasi vagy:

www.masculin.hu


Ha csaj akkor is jó választás szerintem, de ha csaj vagy gondolom ismered a szépségszalonokat.


Mellesleg a "sztárok" se néznek ki különbül mint az átlagember, ők is olyan ocsmányak lennének mint a halál... de ők is szépségszalonokba járnak nem önmaguktól olyan szépek. Nagyon kevés ember néz ki jól mindenféle kozmetikai cucc nélkül. Amit itt elsoroltál azt elmondod a szalonban és ott találnak rá megoldást.

2015. nov. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Takard el valamivel, amíg nagyon gáz. Fejkendő, baseball sapka, akármi. Gondolj arra, hogy elmúlik, nem lesz örökké ilyen.
2015. nov. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Gondolom tini vagy...


Én kozmetikus,és nincs olyan bőr amit ne lehetne helyrehozni.

Ha gyulladt,aknés akkor mondjuk inkább bőrgyógyász,írtad hogy szedsz gyógyszert,legyél türelmes,hatni fog,de vannak hatásos krémek amiket szintén orvos ír fel,és leszárítja a pattanásokat,mérsékeli a gyulladást.Néha ,nem gyakran ha van egy nagyon gyulladt pattid rakhatsz rá tetran krémet (vény nélkül kapható) de sokaknak a fogkrém is bevállt éjszakára.Nem írtad,hogy fiú vagy e vagy lány,de használhatsz korrektort,fiúknak is lehet,szépen eldolgozod,nem látszik,ha lány vagy akkor akár egy könnyű alapozó,fogamzásgátló,de a szülés is sokat fog segíteni rajta ha még akkor tartani fog a probléma.

Egy jó kozmetikus azért nem ártana de valaki profi aki ad neked megfelelő készítményeket otthonra,és szakszerűen,és RENDSZERESEN kitisztítja az arcodat.

2015. nov. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha annyira undorító lennél, akkor nem lennének barátaid, akik veled szeretnének lenni.

Olyan undorító ember pedig nincs is. Csak ápolatlan.

Gondolom, nem valami súlyos rendellenességgel születtél, amiért furcsán nézel ki? De ha igen, arról meg nem tehetsz.

Szóval legyél ápolt és akkor már jó vagy.

2015. nov. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megörültem hogy a főnököm is kiír egy kérdést magáról. De csak vmi pattanásos tini nyomora...
2015. nov. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!