Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek egyesek velem?...

Miért ilyenek egyesek velem? Miért érzem magam magányisnak? Mi lesz belőlem? 14/F (Esetleges helyesírási hibákért ne szidjatok)

Figyelt kérdés
Egy új iskolában vagyok (azért mentem át másikban, mert elköltöztünk és anyám és élettársa a közelben dolgozik). Jobb,mint az előző, mert itt kevesebb a tapló. Az elöző iskolában állandóan piszkáltak,anyámat sértegették, megvertek, de ha véletlenül kicsúszik a számból egy olyan szó ami nem tetszik, már benyalizzák magukat, meg leb*ziztak, meg minden.Tanárokról nem is beszélek. Mostaniban hála a jó istennek normális osztályba kerültem. Bár még van egy-két gyerek, akinek a túl nagy az arca. De mégis magányosnak érzem magam! Otthon néha olvasok könyvet (inkább autóversenyzésről). Jól gokartozok. Jól programmozok. De én inkább autó versenyző lennék! De sajna nem adadódik a lehetőség anyagi gondok miatt, meg azért sem hogy szinte belém magyarázzák, hogy milyen kicsi az esély. Lehet hogy pici, de lehet, hogy pont azt a picit is elkapom. Én megelégednék egy Rallynak, Rallycrossnak vagy Gp3-nak is. Mit csináljak?

2015. nov. 4. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Tanulj valami valós szakmát azt' amellett próbálkozhatsz ilyenekkel. Beszélgess több emberrel, valaki hátha a barátod lesz.
2015. nov. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De sajna csak ahoz a 2-höz értek. :( Tényleg!
2015. nov. 4. 20:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Korai még így eldönteni hogy mihez értesz és mihez nem. Még nagyon fiatal vagy. Akármit meg tudsz még tanulni kellő elhivatottsággal és szorgalommal.
2015. nov. 5. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én sem lennék autóversenyző. Ráadásul én nem is lennék olyan jó a volánnál egyéb okok miatt, ezt azzal próbálom kompenzálni, hogy viszonylag gyakran ets2-zöm. Ha értesz a gépekhez, az nagy előny. A kérdésből sajna az kerekedett ki, hogy te Tuti autóversenyezni akarsz, nem az, hogy magányos vagy. Attól meg ne legyél már magányos, hogy nincs sok esélyed a rallyzásra :DDD 15f
2015. nov. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A Rally-RallyCross még oké, de a GP3-at felejtsd el. Oda azok mennek akik az F1-be szeretnének és onnét vagy sikerül vagy lapát. (Ráadásul egy rakás pénz is kell hozzá) Sajnos az autósport költséges. Ha valóban jól gokartozol, akkor kikéne maga próbálni egy OB-n aztán ott kiderülne, mennyire vagy jó. Annyit még hozzáfűznék ahhoz, amit írtál, hogy így nem lehet valaki autóversenyző. Tapasztalatból tudom, itt folyamatosan beszólogatnak, lenéznek stb. de nem szabad más véleményével foglalkozni, mert akkor sosem leszel sikeres. Én azt tudnám neked ajánlani, hogy ha nem vagy annyira tehetős (mint az ország kb 97%-a ugyan ebben a cipőben jár) először végezd el a sulit, és addig gokartozz hobbiból. Ha olyan munkád lesz ahol kellő pénzt keresel, esetleg lesz valamilyen támogatód, akkor meg majd mész versenyezni.
2015. nov. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Jóféléket küldtetek! :l
2015. nov. 18. 20:04
 7/7 A kérdező kommentje:
*:)
2015. nov. 18. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!