Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti jo kapcsolatban vagytok a...

Ti jo kapcsolatban vagytok a tesoitokkal? Vannak közös témák stb?

Figyelt kérdés
Nekem 3 nővèrem van ,egyszerűen nem tudunk nyomatni 1 olyan beszelgetèst ami èlvezetes lenne , megromlott a kapcsolat mert nem bìrom a folyamatos oktatàst , egyszerűen olyankor felforr az agyvizem ès tissteletlenül beszòlok , amit persze megbànok , pl màr olyasmire utalgat tesòm xddd h wc utàn megszoktam e mosni a kezem , ès full ilyrn èrtelmetlen dolgokat mond xdddd ès akkor sajna nem tok rohogni .. ,, kèpzeljètek mèg fogat is szoktam mosni napi 4 x istenemmmm... külföldön èl az egyik akivel ilyen rosszban vok , màr nen is beszèlünk.. nekem rosszul esik szòval majd orvosolom.. nektek viszonyotok tesòval(kkal)???

2015. nov. 7. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Hat mi sem vagyunk tul jol kapcsolatban sajnos....ugyanis kis (irigyseget)vettem eszre...de ez köszönhető az élettársának!

Sajnos ha az egyiknek jobban megyen es nem támogat anyagilag isten nevében a másikat (sorozatban)akkor rogton sz@r tesó vagyok.

Nalunk ezert romlott meg a testvéri viszony😞

2015. nov. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 #Nikii ***** válasza:
Én 16/l vagyok a bátyám 18 és mi jóban vagyunk: együtt szoktunk xboxozni mindig egy csomót viccelődnünk és röhögünk ha szar kedvem akkor mindig megnevettet:) apukánk mindig mondta hogy ne veszekedjünk meg legyünk jó testvérek. Korábban sokszor veszekedtünk de mostmár mindig együtt röhögünk 😄
2015. nov. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem. Egyik nővérem már nem velünk él, van családja, vele csak akkor beszélek, mikor jönnek hozzánk vagy mi hozzájuk, szóval olyan másfél hetente 1x.

A másik még velünk lakik, de vele se szotkam beszélni, max köszönünk egymásnak egyszer nap közben, vagy még annyi sem. De nálunk az egész család ilyen, mindenki utálja a másikat és amikor épp nincs üvöltözés, akkor csak igy élünk egymás mellett.

17L

2015. nov. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Blade Bone ***** válasza:
Nekünk jó a kapcsolatunk, hárman vagyunk testvérek, mindhárman fiúk, a szüleink sajnos már nem élnek, persze a tragédiák előtt is összefogtunk ha olyan volt a helyzet, de azóta mégjobban. Bár egyik testvérem a munkája miatt távolabb került, és csak ritkán jár haza, de kis beszélgetések után már vele is tök oldott a hangulat minden. :) Szóval szerintem a kezdeményezés sokat számít, no meg a kapcsolattartás. Egyébként maga a családi kapcsolatunk nem valami csodás, régen sem volt az, pl sosem ünnepeltük egymás szülinapját idősebb fejjel, a szüleinket amióta csak az eszemet tudom, nem öleltük meg, és az ilyesmi dolgok így mind kimaradtak :/ egyszerűen nem olyan család voltunk és vagyunk, persze ettől független szeretjük egymást és merem állítani, hogy a bajban sokkal összetartóbbak vagyunk, mint bárki más. Rengeteg dolog van, amikre igényt tartanék, de abból is rengeteg van, amik jó hogy így történtek. Ha majd lesz családom, pár dolgot másként próbálok majd csinálni, de a lényeg, hogy szeressük egymást úgy ahogy vagyunk. :) És kezdeményezni kell..
2015. nov. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy nővérem és egy bátyám van. Nővéremmel egész jó a viszonyom, tudok vele hülyéskedni, értelmesen beszélni és programokat szervezni. Néha persze összekapunk, de az nem szokott túl tartós lenni.

A bátyámmal már nem ilyen jó a helyzet. Kissé felsőbbrendűbbnek képzeli magát mellettem, ami még a gyerekkori viselkedéséből ered és még máig nem szűnt meg teljesen. Vele sose tudtam igazán értelmes dolgokról beszélgetni, még ha épp jóban is voltunk/vagyunk, akkor is általában csak a hülyülés megy.

A kapcsolatunk jelentős részében csak basáskodott és előszeretettel szívatott, alázott, ami miatt ma már nem tudok vele normálisan beszélni, természetesen viselkedni a jelenlétében. Ha egy napnál többet kell eltöltenünk egymás társaságában, máris kezdődnek a balhék.

Persze szeretem őt is a magam módján, de a lényeg, hogy a nővéremmel összetartóbbak vagyunk.

22/F

2015. nov. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
8 tesóm van, 4 különböző országban élünk, nagyon jó a kapcsolatunk. Létrehoztunk egy whatsapp csoportot magunknak, a sógorok/sógornők is benne vannak, és ezen keresztül napi szinten tudjuk, hogy mi van a többiekkel, fotókat küldünk stb.
2015. nov. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!