Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Párommal észre vettük hogy...

Párommal észre vettük hogy sok a szar kavaró nő a buszokon tömegközlekedési eszközökön troli busz vonat stb megy hajdobálás le nem veszi a szemét a páromról stb járt már valaki igy?

Figyelt kérdés
Hihetetlen minden nap ezzel szembesülünk felszálunk a buszra, példa, és már tuti valaki le nem veszi a szemét a páromról dobálja a haját feltünést kelt úgy áll hogy észrevehető legyen ,persze párommal jót röhögünk ezen de boszantó hogy minden nap van 1 ilyen ráadásul babakocsival vagyunk :) én magamból indulok ki hogyha látok egy párt még rájuk se merek nézni nehogy megcsináljam a kellemetlenséget ...és úgyanúgy viselkedik mid beképzelten állnak dobnak 1 et a hajukon méregetik a másikat tehát mint valami sorozat gyártmány mintha nem is emberek lenének ..elöszőr mondom biztos véletlen vagy biztos beképzeljük de nem mind2 en észre vettük hogy direktbe vonják magukra a figyelmet,párom azért is mondja hangosan hogy szívem igy úgy hogy vegye a lapot ne bámulja sőt a nyakamat maszirozza szegénykém hogy nehogy nekem rossz legyen .Szóva hihetetlen!!!! miért csinálják?????? próbálom nem észre venni de anyira feltünően csinálják hogy azt nem lehet nem észre venni
2015. nov. 9. 16:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A kérdezőtől ezt a szép levelet kaptam. Most komolyan? :D Szép stílus egy édesanyától, remélem, a gyereknek több esze lesz.


"Az üzenet témája: se*gfej

Az üzenet szövege: Mindig véletlen adja isten veled is ez történjen :D SZERINTEM TE IS A GERINCTELEN FÉRGEK KÖZÉ TARTOZOL akinek az tetszik aki már foglalt!!Se*gfej mikor 1 nő szül megváltozik a teste kisebbség érzése van érzékenyebb hogy verjen meg az isten a rossz indulatú megjegyzésekre nem voltam kivácsi te bu*nkó g*e.ci láda"

2015. nov. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Attól, hogy megnézi az "étlapot", még nem biztos, hogy "eszik" is.
2015. nov. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Uh, mondtam én, hogy cigány, az röhög teliszájjal meg beszél ilyen ocsmányan.
2015. nov. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Fúú ezt a verjen meg az Isten dumát de utálom.. az átok visszaszáll!
2015. nov. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!