Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismertek olyan esetet, arra...

Ismertek olyan esetet, arra példát, tapasztalatot, amikor valakinek eltűnt a zenei tehetsége attól, hogy nem gyakorolta, használta a készségét?

Figyelt kérdés

Példaként, mondjuk valaki fiatal korában jó zeneszerző volt, jól játszott hangszeren, de egyszer csak abbahagyta egy hosszabb időre (pl. 5-8 év), és utána már sehogy se ment neki, és nem is tudta visszahozni az az előtti teljesítményét?

Volt erre példa? Ismertek ilyen élettörténetet, vagy valaki ismert zeneszerzőt, akivel ilyen megtörtént?



2015. nov. 14. 00:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Én ismert zeneszerzőt nem tudok, csak magamat tudnám példának adni: régebben gitároztam, egész jól ment, 2 évre abbahagytam, most próbáltam újramegtanulni, de nagyon nem sikerült.... Amúgy meg szerintem ha valaki tehetséges zenész, akkor az is marad, mindegy hogy abbahagyja e, újra bele tud jönni.
2015. nov. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!