Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Honnan lehet tapasztalatot...

Honnan lehet tapasztalatot szerezni a felvételhez őszerintük?

Figyelt kérdés
Általában van X munkahely aminek Y pozíciójához KIZÁRÓLAG tapasztalattal rendelkezőket vesznek fel. De én még pl nem láttam recepciós gyakornokságot, illetve adminisztrációs tapasztalatgyűjtő munkát se. Mint ha egy 20 éves színészt keresnének 40 éves tapasztalattal...
2015. aug. 12. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell azzal foglalkozni, hogy mit írnak a hirdetésben. Jelentkezzél rá és ha szimpatikus vagy nekik, úgyis felvesznek.
2015. aug. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Korral.Ha te 20 éves vagy akkor nincs tapasztalatod ez biztos, de ha már 26 vagy akkor lehet van 6 év.Nah kb így.
2015. aug. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor van hat év tapasztalat, csak fogalmam sincs, hogy honnan meg mi, mert nem vettek fel sehova.
2015. aug. 14. 10:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak fölvették.Engem pl mikor pályakezdő voltam felvett egy nagyon kedves fönökasszony mert mondtam neki, hogy szeretnék végre esélyt kapni mert így nem lehet tapsztalatot szerezni, hogy nem kapok sehol és azt mondta hogy ő ad nekem.Szóval azért csak lehet.
2015. aug. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugy lehet ha mashol már dolgoztal elotte hasonlo munkakörben.
2015. aug. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hasonló munkakörben nemigen lehet dolgozni, mert mindenhova tapasztalatot kérnek. Szóval ez a tapasztalatszerzés paradoxona. De ez annyira paradoxon hogy ez már oximoron
2015. aug. 16. 13:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kernek mindenhol. Bele kell tanulni, gyakornoknak menni... minden megoldhato.
2015. aug. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!