Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire zavar benneteket ha...

Mennyire zavar benneteket ha az apukatok (szüleitek) idősek?

Figyelt kérdés

kellemetlenul erzem mert az anyukam 43 az apukam jovore lesz 60 mivel idos nem tud velunk olyan dolgokrol beszelni mint az anyukam most kezdtem el erezni hogy mennyire rossz ez nekunk gyerekeknek ez

nalatok is van ilyen erzes? :S



2015. nov. 14. 18:03
1 2
 1/13 gömbicica ***** válasza:
66%
azt nem irtad Te ki vagy, és hány éves.
2015. nov. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%

Na a 43 rettentő idős :D :D


Én ilyen korban Szigeten és egyéb helyeken vagyok :D


Mi a dolga a 43 éves szülőnek???? Téged pesztrálni és csadorban vonulni 2 mosás és porszívózás között??? :)

2015. nov. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Amúgy meg minden fiatal pina vadásznak, anyuka fiatal, mikor te már vén vagy....
2015. nov. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

54 és 56 évesek a szüleim, én 18 vagyok.

Őszintén nem érdekel hány évesek, nem hinném, hogy különb szülők, mint a náluk 10-20 évvel fiatalabbak. Utoljára ezen kb. 12 évesen paráztam.

2015. nov. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem a koruk zavar, hanem a felfogásuk. Sajnos túl nagy a generációs szakadék közöttünk, más az értékrendünk. Ez nem feltétlenül az idős koruk "hibája", sok embert ismerek, akiknek a szülei hasonló korúak az enyémekhez de nagyon fiatalosan gondolkodnak és széles látókörük van.

(anyám 51, apám 66, én 25)

2015. nov. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
hát ha 3 éves vagy, akkor fura lenne ja..de mennyi idős vagy?
2015. nov. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar.

Miért rossz? Nem értem.

Nem kell mindenkivel mindenről beszélni.

Ha a szüleid szeretik egymást és nekik jó, akkor téged ne zavarjon, hogy nem egyidősek.

Egyébként nekem volt olyan osztálytársam, akinek az anyukája jóval idősebb volt, mint az enyém és ennek ellenére sokkal lazább. Szóval ez nem csak az életkortól függ.

2015. nov. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
33 vagyok, apukám most halt meg néhány hete tragikus hirtelenséggel 61 évesen. Ha 70 vagy 80 is lenne, örülnék! Egyszerűen csak annak, hogy ÉL. Mindegy miről beszélnénk..És megérné a májusban születő második gyermekemet.
2015. nov. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
bocs egyebkent 14/l az anyukam korat csak a korkulonbseg miatt irtam le apukam meg pont azert mert ennyi idos nem tudok beszelni vele hazajon koszonok es ennyi nen kerdez csak elvonul szoval ennyit szamit ez :/
2015. nov. 14. 18:33
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

9: De nem a kora miatt ilyen.

Van, aki fiatalabb és pont ugyanilyen, mint a te apukád.

Az enyém 59 éves, de normálisan lehet vele beszélni nagyon sok mindenről. És persze érdekli is, hogy mi van velem. Szinte mindenben kikérem a véleményét.

2015. nov. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!