Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hol él a legkevesebb gonosz...

Hol él a legkevesebb gonosz ember a világon!? Melyik az az ország!? Vagy város!?

Figyelt kérdés

Boldog ugyanakkor józan gondolkodàsú embereket keresek, akik nem lehúzzàk hanem segítik egymàs céljait. Létezik ilyen!?

Az se baj, ha màs az europid emberétől eltérő nem pénzhajhàsz kultúràt mondtok, ahol màs értékek élveznek elsődleges prioritàst



2015. nov. 15. 02:09
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
90%
Északi sarkon.
2015. nov. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Amerika. Ott van mindenféle etnikum, népség, magyarnegyedek nagyvárosokban stb...
2015. nov. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
43%

"A világot tartják a markukban, zsákmányolják ki, és hajtják rabszolga sorba a zsidók a bankrendszeren keresztül, erre beírja, hogy izrael. :) Minden gyűlölködés forrását. Ezt az agyalágyultat..."


Először is, a bankok többsége keresztyén kézen van, másodszor, Izrael lakosságának 99,9 százalékának az égvilágon semmi köze a bankrendszerhez, harmadszor, az hogy lehet, hogy az arab országokban, ahol nincs kamat, se "zsidótőke" nagyobb nyomor van mint pl Amerikában vagy Nyugat-Európában, ahol ugyebár van, de Oroszországban is rosszabbul élnek?

2015. nov. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Nápoly.
2015. nov. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Én nem arra vagyok kíváncsi, hogy hol élnek a legjobban anyagilag, hanem, hogy hol a legboldogabbak.
2015. nov. 15. 15:19
 16/23 A kérdező kommentje:
Nápolyban erős a maffia jelenlét. Gyakoriak a gyilkosságok is.
2015. nov. 15. 15:21
 17/23 A kérdező kommentje:
Eldöntöttem, hogy hozzászólok az izraeles - zsidó témához. A gyógyszeripar amely jelentősen kihat az orvoslásra és a média, amely alapján rengetegen megvezethetőek szóval mindkettő jórészt zsidó kezekben összpontosul, ők döntik el közvetve hogy a betegségedre milyen kezelést kapj és milyen gyógyszereket írjon fel az orvosod, ők döntik el te mit fogsz olvasni az újságban, nézni a tv-ben vagy mibe futsz bele az interneten hogy aztán a véleményed az alapján alakítsd ki. Ami pedig a bankrendszert illeti a kommentelő nem a bankokra gondolt szerintem, hanem a soros féle spekulánsokra.
2015. nov. 15. 16:11
 18/23 anonim ***** válasza:

"A gyógyszeripar amely jelentősen kihat az orvoslásra és a média, amely alapján rengetegen megvezethetőek szóval mindkettő jórészt zsidó kezekben összpontosul"


valami forrás? grafikon?


"ők döntik el közvetve hogy a betegségedre milyen kezelést kapj és milyen gyógyszereket írjon fel az orvosod,"


már az egészségügy is zsidó kézen van? azta... és én még azt hittem, hogy a németek és a svájciak jól benne


és egyébként ez hogy működik, Tel Avivban kiadják, hogy mi olyan gyógyszereket kapjunk, ami rövidíti az élettartamunkat, termékenységünket, vagy milyen más módon akarnak kitolni velünk?


"ők döntik el te mit fogsz olvasni az újságban nézni a tv-ben vagy mibe futsz bele az interneten hogy aztán a véleményed az alapján alakítsd ki."


Az emberek egy hatalmas részének a véleménye, hogy Izraelt le kell törölni a térképről... szóval akkor most a zsidók hangolnak maguk ellen, vagy azért nem kizárt a zsidó-barát média mellett csak van zsidó-ellenes is?

2015. nov. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Gondolom még lobby tevékenységről nem hallottàl vagy a tevaròl példànak okàért, de szót se többet róla. Nem szeretnék eltérne a kérdés tàrgyàtól
2015. nov. 15. 19:11
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Izlandon nem ridegek, sőt, hihetetlen naívak és befogadóak. Ők írták, hozzájuk mehet szír bevándorló, mert majd dolgozni fog és építeni az országot.


[link]

2015. nov. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!