Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Michael Jackson?

Michael Jackson?

Figyelt kérdés

Mi jut eszetekbe róla,ha meghalljátok a nevét mire gondoltok először? Szerintetek milyen ember volt?


Nyilván nekem is megvan a véleményem miszerint egy elképesztően tehetséges művész egy Legenda és egy újító volt,akinek a zenéi még a mai napig is teljesen időtállóak.

Mint ember is egy nagyon ritka szeretetteljes és önzetlen ember volt,aki nagyon-nagyon sokat adományozott beteg gyerekeknek,kórházaknak,árvaházaknak.

Ti mit gondoltok róla?


2015. nov. 16. 19:41
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Nos abba beletrafáltál h tényleg friss tag vagyok csak azért regisztráltam ide hogy az ilyen kérdéseket ne hagyhassam szó nélkül de azért annyira elvetemült nem vagyok h több profilt is létrehozzak.Nem értem neked miért baj ha megvédem a kedvencemet? Te talán nem állsz ki azért akit fontos neked pláne ha tévhiteket terjesztenek róla és leszólják? Vagy az is baj ha rajongok valakiért aki megérdemli mert nagyon jó és tehetséges ember volt mégis csak bántották,félreértették és megalázták? Vagy jobb lenne ha inkább Bieberért,Selenáért vagy hasonlókért rajonganék mint minden 2. ember?
2015. nov. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van.De hidd csak,hogy Michaelt igazából csak 2 ember szereti,és több profillal szórakoznak itt.Még véletlenül se hidd el,hogy Michael Jacksonról vannak akiknek egy angyal jut eszükbe.És van,akik szeretik.Sokkal hihetőbb az első verzió.Mi csak leírtuk a véleményünket,de te már ilyenekre gondolsz.Ha nem szereted Mike-ot,akkor keress más kérdést,de itt ne veszekedjünk.Egy szóval nem mondom,hogy neked akkor most Moonwalkernek kell lenned,rajongj érte,mint mi,de nem egyből ilyenekre kéne gondolni. Az 1. válaszolónak pedig annyit,hogy Gratulálok! :). Hivatalosan is elhittél minden szart,amit a pletykalapok leírtak.Tapsot!
2015. nov. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Kérdező!Még annyit hozzátennék hogy ami miatt talán a legjobban csodálom hogy kibírta azt a sok szenvedést egész életében.Mások már rég elvesztették volna minden bizalmukat az emberek irányába.5 éves kora óta napi 5 órát kelett gyakorolnia ha pedig nem volt kedve az apja alaposan elverte,terrorban tarotta őt és a testvéreit.Semmi érzelmet nem mutatott iránta ha kelett sztriptízbárba léptek fel.Az apja a pénzt látta benne.Pesze h felnőtként is gyerek maradt és mivel a szokásosnál jobban szerette a gyerekeket egyből mindenki pedofilnak gondolta.Az újságok pedig undorítóan lejáratták emiatt.2 bőrbetegség is roncsolta a külsejét ami miatt még a napra se mehetett ki.De persze senki nek hitt neki,kitaláltak egy olyan verziót amivel megint megalázhatták.Aztán égési sérüléseket szenvedett,egy balesetben eltört az orra amit 2x kelett műteni.Erre kitalálták h leesett az orra.Amikor elkezdődtek a vádaskodások a rendőrség úgy kifordította a karját h fájdalomcsillapítókat kelett szednie.Akkor meg azon viccelődtek h gyógyszerfüggő.Az ehez hasonló kínzások könnyen összetörhetik az embert.Később a rágalmak,a gúnyolódások miatt már aludni sem tudott.Ezek pedig kihatottak a lemezeladásaira, az egézségére és a kinézetére.
2015. nov. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Bár azt megjegyzem h a 2000 környékén megjelent lemezéből mindenféle promóció nélkül, a lejáratás ellenére is többet adtak el mint bármelyik más akkor megjelent lemezből. A Blood on the Floor remixalbummal ugyanezt tették.Minden idők legtöbb példányszámban eladott remixalbuma :)
2015. nov. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Imádom Őt! Nem akarok olyan hosszan írni, mert úgysem tudnám kifejezni szavakkal, amit iránta érzek. Fantasztikus ember volt. És minden alkalommal összeszorul a szívem, amikor arra gondolok, hogy nem mondhattam el neki, hogy mennyire szeretem és tisztelem mindazért, amit tett. És bár nem tudom, hogy van-e valami a halál után, de reménykedem benne, hogy utána találkozhatok vele, és beszélhetek vele.
2015. nov. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
Szerintem ő volt eddig a legjobb. 5 évesen miket művelt a színpadon. Első válaszoló nézz interjúkat róla és írj privin vagy ide! Szerintem elképesztő, hogy egy 5 éves gyerek már híres volt és színpadon úgy énekel, mint egy felnőtt.
2015. dec. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Én csak annyit mondok: Tökéletes
2016. jan. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem, ha meghallom a nevét a kedvesség az öröm a megnyugvás szétárad bennem, de ugyanakkor eltölt a szomorúság is hogy már nincs velünk illetve az együtt érzés is hogy egész életében dolgozott, a média előtt nőtt fel, nem volt gyerekkora és soksok hazugságot terjesztettek róla. Senki nem szereti ha hazugságot terjesztenek róla, csúnya lejárató pletykákat, ő se szerette, eltűrte mert ilyen volt, alázatos kedves tehetséges. Ezt a tehetségét megosztotta a világgal, velünk cserébe mit kapott? Lejárató cikkeket (persze nem mind) irigységet (perek, ami a pénz miatt volt, mert ki az a szülő akit le lehet fizetni és eláll a pertől holott a gyerekét ELVILEG megerőszakolták) persze ezzel szemben a rajongóitól családjától rengeteg szeretet kapott, odaadást. Sajnos én halála után kezdtem el felfigyelni rá utána olvastam, a zenéit jóval később kezdtem el meg szeretni és ma már csak őt hallgatom, engem nagyon inspirál, ösztönöz és megnyugtat. Azóta ha van szabadidőm akkor az "vele" töltöm tehát zenéit hallgatom olvasok róla és rengeteget adományozott, ő az a sztár akit megéri imádni. Sokaknak először a rossz jut eszébe persze hisz az sokkolóbb de fontos hogy ő adományozott, gyerekkel töltötte az idejét, kórházakat látogatott, segített.


A vélemény végére hogy én nagyon imádom szal lehet kicsit elfogult lett a vélemény, de hogy egy kicsi negatívat is mondjak, van olyan amit elrontott az életében, persze mindenki hibázik utólag okosabb.


Nem szoktam hosszú válaszokat írni de van amiért megéri!! MJ forever in my heart *-*

2016. febr. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!