Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Michael Jackson?

Michael Jackson?

Figyelt kérdés

Mi jut eszetekbe róla,ha meghalljátok a nevét mire gondoltok először? Szerintetek milyen ember volt?


Nyilván nekem is megvan a véleményem miszerint egy elképesztően tehetséges művész egy Legenda és egy újító volt,akinek a zenéi még a mai napig is teljesen időtállóak.

Mint ember is egy nagyon ritka szeretetteljes és önzetlen ember volt,aki nagyon-nagyon sokat adományozott beteg gyerekeknek,kórházaknak,árvaházaknak.

Ti mit gondoltok róla?


2015. nov. 16. 19:41
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szeretem annyira a pop zenét, bár régebb csak ezt hallgattam.

Az én fejembe a "pop királya"-ként van beíródva. Mai napig szívesen hallgatom számait, majdnem az egész jó és a mondanivaló is helytáll. Szeretem a 80-as, 90-as évek popzenéit, így ő is ott áll a kedveltek között. Szerintem összességében egy jó és kedves ember volt. Egyáltalán nem zavar és foglalkoztat mit tett magával, mármint a külsejével. R.I.P

2015. nov. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
0%
Egy karizmatikus jelenség. Pont mint Jézus Krisztus. Az emberek nem azt kérdezik, hogy ismered-e, hanem hogy veled már megtörtént?
2015. nov. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem is pótolhatatlan ember volt.Nekem ha ránézek egy angyal jut eszembe. ^^. Imádom ahogy van.És mindig szeretni fogom.MJ forever ^3^
2015. nov. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
24%

én az "első benyomást" fontosnak tartom...azért tettem idézőjelbe, mert én akkor figyeltem fel a nevére amikor a pedofil botrányai voltak meg az orrával viccelődtek...


nekem teljesen más volt régen a zenei ízlésem, igazából ma sem kedvencem, néha pár számát meghallgatom ha úgy van kedvem...


de az első ami eszembe jut az nem a tánc, a zene...hanem a pedofil jogtalan/jogos (ki tudja?) vádak és a leeső orr, amit nem sértésből mondok, csak ezzel poénkodtak régen...


a mozgása nem rossz, de annyira nincs összehasonlítási alapom, viszont a klippekben nekem annyira nem látványos ez az egész...


halottakról vagy jót vagy semmit, de azért voltak rossz dolgok is ott, lehet csak egyesek akarták lejáratni, de mégis ott volt a pár botránya...

de hát amerika a lehetőségek hazája, csóró négerből, gazdag fehér...


22F

2015. nov. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Sose esett le az orra!Ez mégis higy lenne lehetséges?Ki olyan hülye hogy elhiszi.Ez is csak egyike azon dolgoknak amit a szennylapok állítanak róla.A bőrbetegsége egy vitiligo nevű bőrbetegség miatt történt.Nem volt pedofil aki megvádolta már be is valotta h csak a pénz miatt csinálták.De egyébként évekig nyomoztak utánna de semmit nem találtak.Minden vádpontban ártattlannak találták és a gyerekeit is megtarthatta amit nyilván nem tehetett volna meg ha csak a legkisebb gyanúja is felmerül a tényleges gyerekmolesztálásnak.Attól hogy az újságok állandóan róla írtak lejárató cikkeket attól az még nem szentírás.Ők egyszerűen azt írják meg amiből pénz van az igazságot már kihagyják anélkül nem lenne szenzáció.
2015. nov. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Utolsó

Teljesen igazad van!😊

2015. nov. 17. 17:05
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
És egyébként egy olyan angyal mint ő hogy lenne rá képes. Minden más sztárnál többet adakozott jótékony célokra, 39 alapítványt támogatott,vidámparkot épített ahova beteg gyerekeket hívott meg játszani,saját alapítványa volt a beteg gyerekekért,szabadidejében gyerekkórházakba látogatott a hátrányos helyzetűeknek ingyen koncertjegyeket osztogatott,és mindig erről énekelt.Meg a faji megkülönböztetésről, a szeretetről békéről.
2015. nov. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
És mi az hogy nem volt tehetséges? Attól hogy neked nem tetszik még nem kéne ilyen kijelenteni.A pop műfajban ő volt a legnagyobb.A kisujjából rázta ki a tehetséget.Gondolom nem véletlen hogy az ő lemezéből fogyott eddig a legtöbb,egyedül neki sikerült egy albumból 4 számot is listavezetővé tennie vagy egy este alatt 8 grammy díjat bezsebelnie.Ő vezette legtovább a slágerlistákat 39 hétig,ő volt az első néger akinek a klippjeit vetítette az MTV, ő vezette egyszerre egyedül mind a néger mind a fehér slágerlistákat, egy csomó filmtechnikát az ő klippjeiben alkalmautak először,övé az eddigi legsikeresrbb turné,a legdrgább videóklipp a legdrágább szerződés ő neki sikerült a legnagyobb közönséget vonzania, életműdíjat kapott ő volt az évszázad előadója ő a világ legismertebb embere még a busmanok is ismerik :) stb stb stb
2015. nov. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
0%

Hogy lehet, hogy a kérdező, egy 96%-os tag (tuti friss regisztráció), és egy 100%-os tag (tuti friss regisztráció) egymásnak körbe-körbe nyalnak be, ugyanazt fújják, ugyanazzal a stílussal és szóhasználattal?

Kicsit úgy látszik, mintha ugyanaz a személy erősítené magát két kamu profillal, és a kérdező magával beszélget.

2015. nov. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Itt semmilyen féle megbeszélésről sem benyalásról nincsen szó.

Ilyen nehéz elfogadni hogy bizony vannak olyan emberek akik szeretik és elismerik?

Ha meg ennyire zavar akkor meg minek olvasgatod a válaszokat? Itt azt hiszem Michael Jacksonnal kapcsolatos kérdést tettem fel és annak megválaszolására is várnám el a választ.

Ha ennyire veszekedni akarsz lépj tovább mert itt ennek nincs helye.

2015. nov. 17. 18:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!