Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan vegyem rá magam a...

Hogyan vegyem rá magam a tanulásra?

Figyelt kérdés

2015. nov. 18. 19:40
1 2
 1/15 vfrtom ***** válasza:
Leülsz, tanulsz.
2015. nov. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nézegess videókat gyári szalagmunkáról és hajléktalanokról!
2015. nov. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ülj el az internettől.
2015. nov. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Juj #2-es, ez azért durva volt
2015. nov. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Úgy hogy nem akarod hogy egész életedben egy senkinek tartsanak, és ezt éreztessék veled.

Úgy hogy tűzöl ki célokat, hogy - bármi áron, én ez vagy ez leszek.-


Például állatorvos. És előre el képzeled hogy mennyi sok állaton fogsz segíteni, és hogy az milyen jó érzés lesz.

2015. nov. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
Annyira nevetséges ez a hozzáállás hogyha valaki nem tanul hajléktalan lesz mindenki tudja aki nem buta h a munkába nincsen sok pénz aki ma gazdag az se munkából az
2015. nov. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Menj el gyárba/üzembe dolgozni diák munkába, sok minimál bérért güriző tuskó közé akik közt vannak a gépkezelők akik valami tanfolyamot elvégeztek és gépésznek hívják magukat elindítja a gépet te meg szedd, nagy tudás kell hozzá (megnyom 4 gombot bedöglik hívja a TMkt XD), másik asztalt támasztja és helyette is dolgozol, valaki meg azt hajtogatja, hogy " a hülye diákok többet keresnek mint mi.". Megszakadsz, nem bírod tartani az ütemet elkezdenek anyázni, és ordibálni van hogy hülyézni. Ezt megtapasztaltam szerencsére diákmunkába.
2015. nov. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2015. nov. 18. 21:51
 9/15 anonim ***** válasza:

Súlyos problémák vannak itt a felfogással. Nem az tesz valakit értékessé, hogy tanul. De látom az agymosás az keményen mutatkozik. TV-t néztek?

Gondolj erre mikor tanulsz. Miért tanulok most? Azért, mert muszáj. Nekem nincs kedvem, de muszáj. Muszáj, mert mások azt mondják, hogy nekem tanulnom kell. Muszáj, mert mások azt mondják, hogy akkor nem vagyok valaki, ha nem tanulok. Muszáj, mert csak így lehet elhelyezkedni a jövőben, ellenkező esetben a társadalom, mások lenéznek. Muszáj beleszoknom a rendszerbe, ha nem követem más utasításait, azt nem nézik jó szemmel, leszidnak.

És gondolj bele, mikor elvégzed az iskolát, elmész egy munkahelyre ahol az általad megtermelt javak töredékét kapod meg pénzként, majd ezt folytatod életed végéig és meghalsz. Jó tanulást!

2015. nov. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én pl. ha nem tanulnék akkor kibuknék egyetemről, kikerülnék egy jó közösségből egyúttal, valamint kereshetnék valami szar melót szar fizuért, gürizhetnék amíg a többi haver/barát/ismerős csinálja tovább a sulit.

Na ezt a jövőt elképzelem és lesz motivációm, mint pl. most is, szóval neki is állok :D

2015. nov. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!