Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől van ez a pszichés defekt?

Mitől van ez a pszichés defekt?

Figyelt kérdés
Ha egy felnőtt ember, aki egyébként minden tekintetben normális és egészséges, dolgozik, családja van, gyereket nevel, betegesen vonzódik a játékokhoz, az mitől van? Ne szexuális vonzalomra gondoljatok, hanem jó érzésre az iránt, hogy megölel egy plüss játékot/gyönyörködik benne. Mi okozhat ilyet?
2015. nov. 18. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez mióta pszichés defekt? Miért beteges? Rossz érzés, ha nem ölelhet plüssmacit?
2015. nov. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az "említett" felnőtt embernek a gyerekorra rendben volt? Nem kellett gyerekként hirtelen felnőnie? Át élhette a felnőtté válás örömeit és bánatait?
2015. nov. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem, hanem egy gyerekkori kedvenc meséjéből beszerzi az összes szereplőt, meg gyakran látom, hogy ölelgeti az egyiket. Ez csak szerintem valami defekt?
2015. nov. 18. 22:16
 4/8 A kérdező kommentje:
De, úgy tudom hogy valami baleset miatt hamar "megkomolyodott"...ami kicsit ezzel a dologgal ellentétben áll ugye.
2015. nov. 18. 22:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Furcsa szokás talán, de attól még nem feltétlen defekt, ez attól függ, mennyire fontos neki, mennyire nem tud adott esetben elszakadni tőlük, ha kell...
2015. nov. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok.Hány éves korban történt a balesetes hirtelen meg komolyodás?
2015. nov. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez nem pszihés defekt, így alaptalan kérdésed.
2015. nov. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem defekt, sőt jót jelent. Jó az érzelmi intelligenciád.
2015. nov. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!